logo

H&M: mamy kod rabatowy na bezpłatną dostawę

11sie 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Przez 2 tygodnie będziemy mogli cieszyć się bezpłatną dostawą z H&M! Wyprzedaż jeszcze się nie skończyła, dlatego to świetna okazja na znalezienie ciuszków w naprawdę niskich cenach.

Niekiedy przy zamawianiu ubrań online zniechęcają nas koszty dostawy. Niezależnie zatem od tego, jaką okazję znaleźliśmy, czar pryska, kiedy w koszyku widzimy podsumowanie wszystkich kosztów. Już dawno temu informowaliśmy Was o aktualnie trwającej wyprzedaży w H&M - rzeczywiście, ceny są naprawdę niskie, już za 10 zł można kupić modne bluzki, zwiewne, letnie sukienki, buty, bieliznę, itd. My również nie mogliśmy przepuścić takiej okazji i wybraliśmy się na zakupy - wnioski? Dużo, tłoczno i zwariowanie ;-) Jeśli ktoś jest szalonym zakupoholikiem, taki stan rzeczy nie będzie mu przeszkadzał. Chcąc jednak uniknąć tłumów, można wybrać zakupy internetowe.

Darmowa dostawa H&M

I tutaj H&M wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Do 23.08.2015r. obowiązuje kod rabatowy 0070, dzięki któremu możesz wygodnie usiąść w domu, zrobić zakupy przez Internet i cieszyć się darmową dostawą, niezależnie od kwoty zamówienia! Skoro już oszczędzamy na dostawie, możemy wydać więcej na ciuszki ;-). Załóżmy, że Twój budżet wynosi 100 zł. Potrzebujesz ubrań na lato: sukienki, krótkich spodni, zwiewnej bluzki, stroju kąpielowego - wydaje się, że zmieszczenie się w stówce jest nierealne? No to patrz:

Zostało jeszcze 10,50 zł :-) Trwa wyprzedaż także odzieży męskiej i dziecięcej. Pospiesz się, żeby najlepsze okazje nie uciekły Ci sprzed nosa!

Zobacz gdzie jeszcze trwają wyprzedaże:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close