logo

H&M i Groupon znowu razem, czyli kombinujemy, jak łączyć promocje, żeby płacić najmniej

09maj 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

2

Całkiem niedawno pisaliśmy o ofercie Groupona, dzięki której kartę upominkową wartą 50 zł można było kupić za 40 zł. Tym razem na tej największej platformie zakupów grupowych można upolować taką samą kartę za 29,99zł. Podobnie jak poprzednio, także teraz wszystkie promocje w sklepie łączą się z kartą podarunkową.

Zniżka z Groupona

Za 29,99 zł można teraz kupić kartę podarunkową do H&M, której wartość to 50zł. Oznacza to, że nasza pierwsza oszczędność to 20 zł. Karta jest ważna do 30.09.2014 roku. Każdy może kupić tylko 1 groupon. Nie jest to jednak jedyna opcja na zaoszczędzenie pięniędzy w tej popularnej sieciówce. Dzięki możliwości łączenia tej karty z wszystkimi innymi promocjami dostępnymi w H&M, możemy wydać dużo mniej. Ponownie przypominamy kilka opcji, które nam w tym pomogą.

Połącz kartę z kuponem z Glamour

Już w najbliższy weekend odbędą się Narodowe Dni Glamour, podczas których będzie można skorzystać z jednej z ponad stu zniżek do popularnych sklepów stacjonarnych i internetowych. O szczegółach akcji, wysokości rabatów i sklepach, w jakich obowiązują, przeczytasz w naszym wpisie o Kuponach z Glamour. W majowym wydaniu magazynu znajdziemy kartę do H&M, która zapewnia 20% zniżki na wszystkie kolekcje w sklepach H&M w całej Polsce. Taką samą kartę znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu Gala. Zgodnie z warunkami zakupu oferty na Grouponie, możemy połączyć kartę podarunkową kupioną za 30zł z kartą z Glamour i zapłacić 20 zł za zakupy warte 50zł.

-25% z newslettera też się łączy

Łączyć można także kartę podarunkową ze zniżką 25% na jeden produkt, którą otrzymujemy za zapisanie się do newslettera H&M.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close