logo

H&M: 25% zniżki i darmowa dostawa

04mar 2016

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Korzystajcie, póki możecie! Rabat 25% na wszystko w H&M, a do tego darmowa dostawa. Promocja trwa tylko kilka dni - zobacz co zrobić, żeby zaoszczędzić!

Reklama

H&M ogłosiło niedawno świetną promocję: -25% i darmowa dostawa. Lubimy to!

Postanowiliśmy zatem szybko sprawdzić promocję. H&M informowało, że zniżka obowiązuje tylko wtedy, gdy dokona się zakupów poprzez aplikację mobilną H&M z użyciem kodu 0348. Nie wiemy czy na stronie wyskoczył jakiś błąd, czy to celowy zabieg, ale kod działa także na stronie internetowej (korzystając z pozycji komputera) i obniża cenę nawet PRZECENIONYCH ubrań! Promocja trwa do 9 marca 2016 r.

(źródło: hm.com)

To promocje, które rzeczywiście są lubiane przez klientów. I okazuje się, że to nie jedyny rabat, który oferuje aktualnie ta popularna sieciówka. Trwa jeszcze akcja obniżki cen jeansów aż o 30%. Weźmy zatem na przykład komfortowe i modne tregginsy, które wcześniej kosztowały prawie 80 zł. Po obniżce kosztują 54,90 zł, co już wydaje się korzystną ceną, jednak dzięki obecnej akcji możemy kupić je za jedyne 41,18 zł i nie płacić przy tym za wysyłkę!

(źródło: hm.com)

Co Wy na to? Bo my jesteśmy na TAK! :-D Korzystajcie, dopóki rabaty są tak wysokie, a promocje łączą się ze sobą. Po wpisaniu kodu rabatowego nie można już wpisać tego, którego otrzymujemy z newslettera. Ale już bez przesady, czego chcieć więcej! :-D Coś czujemy, że niedługo serwery H&M będą obciążone ;-) Takiej promocji przecież nie można przepuścić koło nosa! Podobnie jak wielu innych, dostępnych na naszej stronie. Zobaczcie aktualne rabaty i zniżki na modne ubrania. Nie przepłacajcie i cieszcie się z każdych zakupów.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close