logo

H&M: 20% rabatu na powitanie szkoły

24sie 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Koniec sierpnia to czas wielkiego przygotowywania się na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Poza skompletowaniem wyprawki, kupnem podręczników i plecaka, warto także przejrzeć dziecięcą garderobę. Z pewnością konieczne bedą małe zakupy. Teraz w H&M zrobicie je taniej!

Reklama

Zanim zabrzmi pierwszy dzwonek

Okres wakacji wielu rodzicom spędza sen z powiek. Nie dość, że domowy budżet jest mocno nadszarpnięty przez wakacyjne wyjazdy i rozrywki to na horyzoncie widać także nowy rok szkolny, a to zawsze wiąże się z nie lada kosztami. 

Według badań, średnie wydatki na wyprawkę szkolną dla dziecka wyniosą w tym roku 526 zł (źródło: silesion). Warto więc szukać dodatkowych oszczędności. Najlepiej sporządzić listę niezbędnych rzeczy w nowym roku szkolnym i zanim zabrzmi pierwszy dzwonek kupić je w promocji. Na łamach naszego bloga regularnie publikujemy dla Was artykuły dotyczące rabatów na szkolną wyprawkę:

Wiemy też, gdzie obkupicie dzieci w nowe ubrania aż 20% taniej!

Zyskaj 20% rabatu w H&M

H&M rabat na powrót do szkoły

Od 24 sierpnia do 10 września we sklepach stacjonarnych H&M w Polsce będziecie mogli otrzymać rabat w wysokości 20% na całe zakupy z działu dziecięcego. Jak dostać zniżkę?

  1. zrób zakupy w dowolnym sklepie stacjonarnym H&M na kwotę minimum 100 zł
  2. odbierz przy kasie rabat w wysokości 20%

Zniżka obejmuje cały asortyment działu dziecięcego, także produkty dla niemowląt także możecie skorzystać z niego nawet jeśli Wasze maluszki jeszcze nie wybierają się do szkoły :-)

Regulamin promocji dostępny jest przez cały okres jej trwania w każdym sklepie stacjonarnym. Jeśli macie wątpliwości związane z akcją, najlepiej dopytajcie o szczegóły przy kasie.

To nie koniec szkolnych promocji, jakie dla Was mamy! Gdzie jeszcze skorzystacie z atrakcyjnych rabatów na ubrania dla dzieci, książki i podręczniki czy sprzęt elektroniczny? Mamy dla Was cały spis zniżek, z którymi powinniście się zaprzyjaźnić jeszcze przed pierwszym dniem w szkole.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close