logo

Hebe: kosmetyki do makijażu w promocji 1+1 za grosz

19lut 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

W dniach 19.02-21.02 w drogeriach Hebe będzie obowiązywać promocja 1+1 za 1 grosz. Akcja będzie obejmować wybrane marki makijażowe, takie jak Revlon, Max Factor czy Rimmel.

Reklama

Tylko w ten weekend (19.02-21.02) będziecie mieli szansę kupić taniej kosmetyki popularnych marek w drogeriach Hebe. Właśnie rusza promocja 1+1 za 1 grosz, która jest naprawdę opłacalna w przypadku marek produktów kosmetycznych, które są naszymi ulubionymi lub chociaż są przez nas sprawdzone. Często dla wielu osób, które nie znają produktów danej marki, taka promocja nie jest korzystna. Jednak my zachęcamy poradzić się doświadczonych konsultantek bądź użytkowniczek, których opinia jest bardzo ważna.

Promocja w Hebe

Promocja polega na tym, że przy zakupie jednego produktu wybranej marki, drugi tańszy produkt tej samej firmy, będzie kosztował tylko 1 grosz.

Akcja promocyjna obejmuje marki:

  • Revlon
  • Max Factor
  • Misslyn
  • Rimmel

Według opinii klientek, wypowiadających się na fanpage'u drogerii Hebe na Facebooku, promocja obowiązuje również wtedy, gdy kupujemy dwa takie same produkty danej marki. Wtedy drugi także otrzymujemy za symbolicznego grosika.

(źródło: hebe.pl)

Nie wiemy jednak czy promocja obowiązuje rzeczywiście wszystkie produkty danej marki. Konsumentki, zadające pytanie na profilu na Facebooku, często są zbywane innymi (bardziej szczegółowymi) pytaniami ze strony firmy, a po ich doprecyzowaniu, nie dostają tak szybko odpowiedzi. Mamy jednak nadzieję, że na zakupach w drogeriach Hebe przy kasie nie okaże się, że nasze ulubione kosmetyki jednak nie są w promocji... Prosimy czytelniczki naszego bloga o podzielenie się opinią na ten temat! Może już byłyście w Hebe i zdążyłyście skorzystać z tej dobrej promocji? Jakie wrażenia?

Jeśli chcecie sprawdzić inne, weekendowe promocje, zachęcamy do zapoznania się z listą wszystkich sklepów, oferujących w ten weekend dobre ceny - "Gdzie promocja w ten weekend? Mamy listę sklepów". Natomiast więcej aktualnych zniżek i kodów rabatowych na kosmetyki znajdziecie poniżej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close