logo

Hebe: kosmetyki 1+1 gratis!

21gru 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Jakiś czas temu jedna z naszych czytelniczek zgłosiła się do nas z informacją, że w okresie świątecznym Hebe szykuje dla swoich klientów sporą promocję. Nie znaliśmy szczegółów, jednak dziś wszystko jest już jasne: 2 kosmetyki do makijażu znanych marek będzie można kupić w cenie 1 (dopłacając grosik).

Reklama

1+1 za grosz

Pomimo całej sympatii do drogerii Hebe, musimy z ciężkim sercem stwerdzić, że promocje przygotowywane przez ten sklep nie cieszą się tak wielkim zainteresowaniem jak te organizowane przez Rossmanna. Być może przyczyną jest dostępność: Rossmanna widać już prawie na każdym osiedlu w większości miast i miasteczek, podczas gdy Hebe ma znacznie mniej lokalizacji. Naszą tezę potwierdza Agata Bielecka, blogerka, która w zeszłym tygodniu opowiadała nam o sobie i swojej pracy (kto jeszcze nie zna Agu blog, zapraszamy do nadrobienia).

Jeżeli więc należysz do grona szczęśliwców, którzy drogerię Hebe mają w pobliżu lub jesteś na tyle zawziętą łowczynią kosmetycznych okazji - mamy dla Ciebie świetną wiadomość.

Nasze tajne źródła poinformowały nas, że 22 i 23 grudnia będzie można skorzystać z promocji 1+1 za grosz. Akcja dotyczy kosmetyków do makijażu marek L'oreal Paris oraz Maybelline. Za grosik będzie można "wziąć" tańszy produkt.

To nie koniec

Nie jest to jednak jedyna okazja, jaką pod koniec grudnia znajdziemy w Hebe. Oprócz 1+1 za grosz czekają na nas również:

  • do 24.12: -20% na wszystkie produkty marki MAX FACTOR
  • do 24.12.: do -40% na wybrane zapachy
  • do 31.12.: Garnier Body Intensywna Pielęgnacja - mleczko za 9,99 zł (zamiast 14,29 zł)

Hebe Ci nie po drodze? Wciąż masz szansę na kupno kosmetyków w dobrych cenach. Sprawdź inne aktualne okazje kosmetyczne:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close