logo

Harry Potter i Przeklęte Dziecko - gdzie rabaty?

09sie 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wszyscy fani Harrego Pottera z pewnością nie mogli doczekać się wielkiej premiery sztuki, która miała miejsce pod koniec lipca. Zapis sztuki w wersji anglojęzycznej już jest do kupienia, a jeśli czekacie na polską wersję językową, ukaże się ona dopiero 22 października. Ale już teraz możecie zamówić ją taniej w przedsprzedaży!

Reklama

Kolejna część Harrego Pottera - "Harry Potter i Przeklęte Dziecko" skupia się wokół najmłodszego syna Harrego - Albusa i dzieje się 19 lat po zdarzeniach z Insygniów Śmierci. Po raz kolejny Harry, tym razem ze swoim synem, będą musieli zmierzyć się z ciemnymi mocami i powracającą przeszłością. Książka na pewno będzie zapierała dech w piersiach!

Harry Potter i Przeklęte dziecko

Nie jest to jednak tradycyjna powieść jak do tej pory. "Harry Potter i przeklęte dziecko" to zapis scenariusza sztuki teatralnej o Harrym Potterze i jego rodzinie, której premiera odbyła się 30 lipca. A gdzie kupicie ją najtaniej w przedsprzedaży?

Sklep Cena (zł)
Platon24.pl 25,35
InBook.pl 26,21
Merlin 26,99
Selkar 27,27
Ravelo 28,86
Matras 29,25
Tania Książka 29,25
Empik 33,15
CDP.pl 35,99

Sami widzicie, że w zależności od sklepu czy księgarni, różnica w cenie może wynosić ponad 10 zł. Warto więc zajrzeć tam, gdzie dostaniecie największy rabat na ósmą część Harrego :) A dodatkowo na Merlin.pl, gdzie cena książki jest bardzo atrakcyjna, zamówicie ją z całkowicie darmową dostawą do kiosków RUCHu, więc "Harry Potter i Przeklęte Dziecko" wyniesie Was jedynie 26,99 zł.

A dla ambitnych, którzy wolą czytać książkę w oryginale, również mamy rabaty:

Najtaniej "Harry Potter And The Cursed Child" kupicie na Merlin.pl dodatkowo z darmową dostawą do kiosków RUCHu. Żeby dobrze przygotować się na nadejście nowej części i przygód Harrego, możecie umówić się ze znajomymi na maraton z Harrym Potterem. Długi weekend zbliża się wielkimi krokami, a to idealna okazja do obejrzenia wszystkich części!

Jeśli natomiast niekoniecznie przepadacie za przygodami czarodziejów i wolicie innego rodzaju książki, na nie również mamy zniżki:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close