logo

Happy Deals w Zalando Lounge - 4 dni najniższych cen w roku!

21lut 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Jeżeli uwielbiacie markowe ubrania, ale wiele razy bijecie się z myślami, czy pozwolić sobie na wydanie kilkuset złotych na nowy płaszcz czy skórzane buty sygnowane znaną metką, teraz w Zalando Lounge przez 4 dni skorzystacie z rabatów sięgających nawet 80%! Co kupicie podczas Happy Deals?

Reklama

Nie tak dawno opublikowaliśmy dla Was artykuł, w którym dokładnie opisaliśmy, czym jest Zalando Lounge. To klub zakupowy dobrze Wam znanej platformy zakupowej Zalando, w którym znajdziecie produkty znanych, ekskluzywnych marek w bardzo korzystnych cenach. Dlaczego są one często dużo niższe, niż w innych sklepach? Ponieważ zamawiane są bezpośrednio po zakupie u danego producenta. Dzięki temu Zalando Lounge omija magazywanie oraz całą logistykę związaną ze standardową sprzedażą. Ograniczenie kosztów niesie korzyści dla klientów w postaci... niższych cen! :-)

Promocje w Zalando Lounge są ograniczone czasowo i każdego dnia znajdziecie inne marki oraz produkty ze zniżką. Codziennie od 7:00 (w dni powszednie) i od 8:00 w weekendy rozpoczyna się sprzedaż w ramach nowych okazji, które trwają do wyczerpania zapasów. Ale teraz aż przez 4 dni podczas Happy Deals skorzystacie na Zalando Lounge z obniżek sięgających nawet 80%!

Jak dołączyć do Zalando Lounge?

Rejestracja w Zalando Lounge jest prosta i oczywiście darmowa. Tylko jeden, krótki formularz dzieli Was od kupowania produktów sygnowanych znanymi markami w naprawdę bardzo korzystnych cenach. Możecie dołączyć do Zalando Lounge na 2 sposoby.

1. Mam konto na platformie Zalando.pl

Świetnie! W takim razie możesz kupować także na Zalando Lounge. Wystarczy, że zalogujesz się do serwisu na takie same dane, jak w Zalando.pl :-)

2. Nie mam konta na Zalando.pl

Nic nie szkodzi! :-) Wystarczy, że wejdziesz na Zalando Lounge i wypełnisz krótki, darmowy formularz:

Zalando Lounge

W pierwszym kroku formularza trzeba podać swoje imię i nazwisko oraz zwrot grzecznościowy, a później e-mail i hasło. Możecie również zarejestrować się na Zalando Lounge przez Facebooka lub Google+. Potem możecie zacząć kupować w niskich cenach! :-)

Happy Deals w Zalando Lounge do -80%

Od 21 do 24 lutego na Zalando Lounge skorzystacie z obniżek sięgających aż 80% podczas Happy Deals. Co będziecie mogli kupić w promocji?

1. Damskie kurtki i płaszcze do -80%

Zalando Loung Happy Deals

2. Kurtki i płaszcze dla panów tańsze nawet o 75%

Zalando Loung Happy Deals

3. Wszystko dla dzieci do -75%

Zalando Lounge Happy Deals

4. Obuwie do 80% taniej

-> Zalando Lounge: muszkieterki Anna Field - 69 zł zamiast 209 zł:

Zalando Lounge Happy Deals

-> Zalando Lounge: botki Clarks - 189 zł zamiast 469 zł:

Zalando Lounge Happy Deals

-> Zalando Lounge: buty Adidas Originals - 219 zł zamiast 529 zł

Zalando Lounge Happy Deals

-> Zalando Lounge: buty męskie K-SWISS - 169 zł zamiast 419 zł

Zalando Lounge Happy Deals

W czasie Happy Deals na Zalando Lounge obkupicie się nowe ubrania, buty i akcesoria tańsze nawet o 80%. Po więcej okazji odsyłamy Wam bezpośrednio na stronę Zalando Launge. A dla spragnionych rabatów mamy spis innych promocji na odzież i obuwie :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close