logo

Häagen-Dazs z dowozem do domu od UBERA

13lip 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Uwielbiacie lody przez cały rok? W lecie kochacie ich smak i orzeźwienie jeszcze bardziej? Z pewnością ucieszy Was to, że nawet nie musicie po nie wychodzić z domu!

Reklama

Miłośnicy lodów lub nawet ci, którzy rzadko pozwalają sobe na takie smakołyki, z pewnością znają markę Häagen-Dazs - śmiemy twierdzić, że są to jedne z najlepszych lodów! Niestety idzie za tym wysoka cena, ale teraz możemy mieć cztery smaki za 10zł w dodatku z dowozem pod same drzwi! Na czym to wszystko polega? Jeśli jeszcze nie korzystaliście z aplikacji UBER, to ucieszy Was również kod rabatowy 50zł na pierwszy przejazd.

#UberLODY

Wystarczy podać kod LODY2016, aby otrzymać pierwszy przejazd 50zł taniej - to nie jedyna promocja!

W dniu 15 lipca pomiędzy 11.00 a 15.00 możecie zamówić lody Häagen-Dazs i czekać na dostawę do domu. Wystarczy otworzyć aplikację Uber, na dolnym suwaku wybrać opcję UberLODY i za 10zł zamówić zestaw w skład którego wchodzą cztery kubeczki po 100ml: Cookies and Cream, Dulce de Leche, Vanilla Caramel Brownie, Macedamia Nut Brittle. Kilka minut później przesyłka zostanie podwieziona Uberem. Płatność, czyli 10zł, zostanie pobrana z konta zarejestrowanego na Uberze.

Promocja dotyczy zamówień w miastach: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Gliwice. Nie można wykorzystać kodu UberLODY do opłacenia lodów - 10zł i tak zostanie pobrane z konta, a zniżka 50zł będzie do wykorzystania na pierwszy przejazd. Jeden użytkownik może zamówić jedynie 1 zestaw lodów.

Konkurs

Po zamówieniu lodów Häagen-Dazs, kiedy to wreszcie do Was przyjadą, wystarczy, że zrobicie sobie zdjęcie, oznaczycie profil Uber na Facebooku lub Instagramie i dodacie któryś z hasztagów: #podzielesie lub #zjemwszystkie - fotki, które najbardziej przypadną do gustu komisji konkursowej zostaną nagrodzone przejazdami (darmowymi) lub upominkami.

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie Uber Newsroom.

Lubicie zamawiać do domu? Niektóre sklepy oferują całkowicie darmową dostawę! Sprawdźcie tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close