logo

Gwiazdkowy konkurs Biedronki i Disneya

19lis 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

5

Jeżeli Twoje dziecko jest fanem Disneya i ma zdolności plastyczne, to konkurs właśnie dla niego. Do wygrania rodzinne wyjazdy do Laponii oraz konsole SONY PLAYSTATION 4.

Mimo, iż do Gwiazdki został jeszcze ponad miesiąc, to już zewsząd, a głównie ze sklepowych witryn, uśmiechają się do nas Mikołaje, renifery i bałwany. To znak, że powoli można rozpocząc przygotowania do Świąt. Dzięki nowemu konkursowi plastycznemu Biedronki świątecznym nastrojem możemy podzielić sie także z naszymi dziećmi.

Zasady konkursu

Tematem konkursu jest "Świąteczna choinka Biedronki i Disneya". Aby wziąć w nim udział należy w okresie od 17.11.2014 do 30.12.2014 roku zakupić w Biedronce produkt na licencji Disney, Marvel lub StarWars. Jest to warunek konieczny, by móc zgłosić pracę do konkursu.

Zadaniem najmłodszych jest wykonianie w ciekawy, artystyczny i kreatywny sposób płaskiej, nieprzestrzennej pracy, przedstawiającą Świąteczną choinkę Biedronki i Disneya. Każdy uczestnik może przesłać jedną pracę na jeden dowód zakupu.  Prace plastyczne najmłodszych zostaną ocenione pod kątem oryginalności pomysłu, staranności wykonania, trud włożony w wykonanie pracy oraz walory artystyczne i kulturalne jej wykonania w odniesieniu do wieku autora.

Nagrody

Nagrodami w konkursie są:

  • 2 nagrody główne: dwie 4-osobowe wycieczki do Laponii o wartości rynkowej 18500 zł każda
  • 25 nagród dodatkowych - Sony Play Station 4 o wartości rynkowej 1500 zł każda

Niezależnie od ilości przesłanych prac, jedna osoba może zwyciężyć tylko raz. Dokładny regulamin konkursu znaleźć można na stronie konkursu.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close