logo

Gwarantowana dostawa przed Świętami - do kiedy zamówić?

16gru 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Kupiliście już świąteczne prezenty czy może należycie do osób, które kompletowanie upominków zostawiły na ostatnią chwilę? Uważajcie, bo ta może nastąpić już niebawem! Kiedy będzie naprawdę ostatni moment na zakup bożonarodzeniowych prezentów? Niektóre sklepy zadeklarowały termin gwarantowanej dostawy przed Wigilią!

Reklama

Czy wiedzieliście o tym, że elfy - pomocnicy Świętego Mikołaja - żeby skompletować wszystkie upominki dla osób z całego świata większość zakupów robią przez Internet? Jak inaczej byłoby możliwe kupno prezentów dla każdego? Wy też możecie kupić upominki dla bliskich online. Jeszcze zdążycie na czas!

Gwarantowana dostawa zamówień przed świętami

Do kiedy zamówić?

Niektóre sklepy takie, jak: 5.10.15, MK Cafe czy W.Kruk już zadeklarowały termin, w którym ostatecznie trzeba złożyć zamówienie żeby otrzymać swoją przesyłkę na czas. Na podstawie informacji znalezionych na stronach internetowych sklepów czy w newsletterach oraz korzystając z list z poprzednich lat stworzyliśmy dla Was harmonogram gwarantowanej dostawy na Święta. Zobaczcie, do kiedy musicie złożyć zamówienie w danym sklepie żeby doszło przed Bożym Narodzeniem.

 

Zamówienia do 18 grudnia:

 

Zamówienia do 19 grudnia:

 

Zamówienia do 20 grudnia:

 

Zamówienia do 21 grudnia:

 

Zamówienia do 22 grudnia:

 

Zamówienia do 23 grudnia:

  • RTV EURO AGD (do godz. 14:00)
  • Ole Ole! (+ darmowa dostawa, do godz. 14:00) - produkty oznaczone zielonym prezentem

Pamiętajcie, że to tylko szacowane terminy i wszystko może się jeszcze zmienić. Jest duże prawdopodobieństwo, że jeśli zamówicie prezenty w podanych datach to otrzymacie swoją paczkę na czas, ale zawsze wybierajcie:

  • najszybszą opcję dostawy: kurier lub odbiór w sklepie
  • najszybszą płatność: online (PayU) lub przy odbiorze

Listę będziemy na bieżąco aktualizować, ponieważ na pewno w przyszłym tygodniu jeszcze więcej sklepów zagwarantuje Wam przesyłkę przed Bożym Narodzeniem. Jeżeli nie chcecie chodzić po sklepach to nie czekajcie z zakupem prezentów do ostatniego momentu. Przed nami weekend, więc będziecie mieli trochę czasu. A jeśli prezenty zamówicie w sobotę lub niedzielę to na pewno wszystkie dotrą przed Wigilią. Macie budżet, wiecie do kiedy złożyć zamówienie, ale nie macie pomysłu na prezent? Coś na to poradzimy :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close