logo

Gwarantowana dostawa jeszcze przed Świętami! Sprawdź gdzie

18gru 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Wallas

0

Do Wigilii zostało już tylko kilka dni. Zakupy prezentów w Internecie mogą teraz okazać się bardzo ryzykowne. Na szczęście dla osób, które zostawiają wszystko na ostatnią chwilę, są sklepy, które dają gwarancję na dostawę zamówień jeszcze przed Gwiazdką.

Reklama

Coraz więcej internetowych sprzedawców zdaje sobie sprawę z tego, że bez gwarancji pewnej dostawy wiele osób bałoby się ryzykować i wydawać pieniądze na prezenty, które mogą trafić do obdarowywanego dopiero po Świętach. Aby zapobiec ucieczce takich klientów do sklepów stacjonarnych, e-sklepy decydują się na wyznaczenie daty, do której złożenie zamówienia jest równoznaczne z szybką przesyłką. Niektóre z nich poprzeczkę ustawiły bardzo wysoko, gwarantując dostawę towarów zamówionych nawet 23 grudnia.

Aby ułatwić poszukiwania tym, którzy wciąż nie mają świątecznych prezentów, przeszukaliśmy newslettery setek sklepów, aby sprawdzić, które z nich dają gwarancję dostawy przed Wigilią.

Musimy przyznać, że w tym roku takich sklepów jest dużo mniej. Nie wiemy jednak, czy wynika to z tego, że będą one dopiero komunikować daty gwarantowanej dostawy, czy być może w tym roku całkowicie zrezygnowały z takiej formy potwierdzenia dostarczenia zamówienia na czas. Będziemy sprawdzać na bieżąco i aktualizować nasz spis - mamy nadzieję, że szybko się on zapełni markami, w których planujecie świąteczne zakupy.

Poniżej przedstawiamy listę wraz z datą graniczną, do której obowiązuje zapewnienie o dostawie. Nadal możecie kupić bożonarodzeniowe upominki online!

Aktualizacja: 18.12.2017

Zamówienia do 15 grudnia:

Zamówienia do 16 grudnia:

Zamówienia do 17 grudnia:

Zamówienia do 18 grudnia

Zamówienia do 19 grudnia:

Zamówienia do 20 grudnia:

 • Answear.com (przy dostawie kurierem)
 • bliskociala.com.pl (do 12:00, produkty z dostępnością 48h, opłacone za pośrednictwem Dotpay oraz wyłącznie w przypadku przesyłki kurierskiej DPD)
 • Yes (do godz. 12:00)
 • Empik (produkty z oznaczeniem dostępność 24h, dostarczone przez kuriera DHL lub UPS i opłacone online, złożone do 23:59)
 • Soft Cotton
 • RISK Made in Warsaw (+ darmowa dostawa)

Zamówienia do 21 grudnia

 • bliskociala.com.pl (do 13:00, produkty z dostępnością 24h, opłacone za pośrednictwem Dotpay oraz wyłącznie w przypadku przesyłki kurierskiej DPD)

Zamówienia do 22 grudnia:

 • ELECTRO (do 21:00)
 • Media Expert (do 21:00) - produkty oznaczone napisem "Gwarancja dostawy przed Świętami", płatność "gotówka przy odbiorze"
 • Neonet (do godz. 10:45)
 • Stylowe Buty (do 15:30)

Zamówienia do 23 grudnia:

 • RTV EURO AGD (do godz. 14:00)
 • Ole Ole! (+ darmowa dostawa, do godz. 15:00) - produkty oznaczone zielonym prezentem

Jeżeli przegapiliście daty zamówień gwarantujące dostawę przed Świętami, nie oznacza to, że zostaniecie bez prezentów dla najbliższych. Jest jeszcze jeden sposób, z którego możecie skorzystać nawet kilka minut przed Wigilią: portale, takie jak Groupon czy Superprezenty, oferujące okazyjne usługi i produkty. Kupując voucher np. na masaż gorącymi kamieniami lub kolację w znanej knajpce, możemy wybrać opcję "Kup na prezent". Wówczas na kuponie nie widać kwoty, jaką wydaliśmy na podarunek.

Dodatkową zachętą do kupna vouchera na Grouponie jest kod rabatowy "FLOWER" ważny do 19 grudnia, który obniża wszystkie zamówienia z kategorii Twoje Miasto oraz Travel o 15%! Szczegółów promocji szukaj w warunkach kuponu.

Wiecie już, gdzie i do kiedy możecie kupić świąteczne prezenty, ale nie wiecie jeszcze co kupić? Coś na to poradzimy! :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close