logo

Gwarancja smaku Whiskas, czyli zwrot pieniędzy!

19lut 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Choć Dzień Kota już minął, to nie koniec kocich ofert. Whiskas rozpoczął akcje w której gwarantuje nam wysoką jakość produktu, a w innym wypadku - zwrot kasy! Na czym dokładnie polega ta oferta?

Reklama

Dla naszych pupili chcemy jak najlepiej - kupujemy im zabawki, wybieramy karmę, którą chętniej jedzą i zawsze reagujemy, gdy coś im nieodpowiada. Jeśli Wasz Mruczek miauczy na jedzenie i nie chce go tknąć nawet łapką, to może nie odpowiada mu jego smak? Wybierając markową karmę nie powinno się to zdarzyć, ale kocie zachcianki mogą nas zaskoczyć. Na takie sytuacje przygotowała się firma Whiskas i oferuje zwrot pieniędzy, jeśli karma nie spełnia naszych (a raczej naszego kotka) oczekiwań.

Jak otrzymać zwrot?

Przede wszystkim musimy napisać, dlaczego produkt nie spełnia oczekiwań - oprócz tego, do wypełnienia pozostaje nam cały formularz, określający jaka była to karma (sucha lub w saszetkach), kiedy została zakupiona oraz numer paragonu, imię i wiek kota, oczywiście również nasze dane, jak imię i nazwisko oraz e-mail.

Akcja trwa do 30 czerwca 2016r. lub do wyczerpania kwoty przeznaczonej na promocję (100 000zł). Jeśli zakupiliśmy karmę z klepie stacjonarnym, możemy ubiegać się o zwrot maksymalnie 20zł. W przypadku sklepów internetowych - 50zł. Formularz należy przesłać najpóźniej do 14 dni od daty dokonania zakupu. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Gdzie kupować?

Oprócz sklepów stacjonarnych, karmę dla kota możemy nabyć również w sklepach internetowych. Sprawdziliśmy w jakich wypada ona najtaniej:

Zooplus - w ofercie karma w saszetkach do której dostaniemy 12 saszetek gratis!

BDkarma - co prawda nie ma promocji, ale cena jest całkiem kusząca

Zoologiczny.pl - nieco większe paczki, ale cena nie zwala z nóg!

Wszystkim kotkom życzmy smacznego! Pamiętajcie, że jeśli kot jest niezadowolony z serwowanego dania, to zawsze możecie otrzymać zwrot pieniędzy (do 30 czerwca), ale musicie zachować paragon, jako dowód zakupu.

Szukacie innych promocji dla zwierzaków?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close