logo

Groupon sprzedał MILIARD ofert! Wybierz tę idealną dla Ciebie

03mar 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Anna Spychalska

0

Lubicie kupować ze zniżkami (wiadomo, w końcu jesteście na blogu Gdziepromocja.pl), dlatego na pewno większość z Was w swojej historii zakupowej ma przynajmniej jeden voucher z Groupona. Dzięki zakupom Internautom z całego Świata portal ten właśnie świętuje ogromny sukces - dołączył do marek takich jak McDonalds czy Apple, które przekroczyły miliardowy próg sprzedanych produktów.

Reklama

Groupon jest jednym z miejsc w Internecie, do których regularnie zaglądamy, gdy szukamy dla Was informacji o zniżkach i promocjach. Jest niezawodnym źródłem okazyjnych cen. Mimo wątpliwej sławy, jaką zyskały w naszym kraju zakupy grupowe, Groupon wciąż umacnia swoją pozycję. Jest tak, ponieważ z typowego portalu zakupów grupowych naturalnie ewaluował w stronę platformy zakupów okazyjnych, która wciąż powiększa swoją ofertę. Aplikacja mobilna, możliwość rezerwacji hoteli online, powiększanie bazy ofert travelowych - to wszystko wpływa na jeszcze większe zainteresowanie portalem. Nie bez znaczenia są także dodatkowe akcje rabatowe, podczas których wybrane oferty zrealizować można z upustem sięgającym nawet 30%.

Milardowy groupon

Groupon z okazji milardowej sprzedaży przygotował bardzo ciekawe informacje o dotychczasowych transakcjach. Poinformowano także, że oferta, która została sprzedana jako miliardowa to voucher o wartości od 11 do 20 dolarów na zakup pizzy i innych dań kuchni włoskiej w Pirrone's Pizzeria w St. Louis w Stanach Zjednoczonych.

Oto kilka najciekawszych faktów z działalności Groupona:

* sprzedano 359 km burgerów, które po ulożeniu jeden na drugim ustanowiłyby 1554 Pałaców Kultury

* kupiono vouchery na pielęgnację dla 223 697 zwierząt - to więcej niż jest mieszkańców w Toruniu

* dzięki grouponom 1 311 780 osób może cieszyć się śnieżnobiałymi uśmiechami

* kupiono 4 miliony zabiegów usunięcia owłosienia, co dało 2 biliony opróżnionych mieszków włosowych

Groupon sprzedał miliardową ofertę

Brzmi interesująco, prawda? Chcesz dołożyć swoje zakupy do tych statystyk? Wejdź na stronę Groupona na GoDealla.pl, gdzie wyświetlamy oferty z tego portalu. Ustaw filtry, które Cię interesują i znajdź opcję idealną dla siebie. Także poniżej znajdziesz wyselekcjonowane oferty z tego portalu, które pozwolą zaoszczędzić Ci nawet 68% ceny pierwotnej. Udanych zakupów!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close