logo

GROUPON ma już 5 lat. Świętuj razem z nami!

23cze 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

GROUPON z okazji swoich 5. urodzin zachęca nas do świętowania, zabawy oraz robienia prezentów (przede wszystkim sobie). Zobacz co ciekawego dla nas przygotował.

Wyjdźcie w miasto świętować, przeżyjcie coś wyjątkowego, wyrwijcie się gdzieś, zrób sobie prezent - takie polecenia widnieją na stronie Groupon, który właśnie teraz obchodzi swoje 5. urodziny.

Atrakcje w Polsce

W zależności od lokalizacji, w której się znajdujemy, Groupon przygotował różne atrakcje w bardzo korzystnych cenach. Na stronie możemy znaleźć najlepsze rabaty na miłe spędzenie czasu:

Nie musisz być wielkim fanem przyjęć okolicznościowych, żeby te urodziny naprawdę przypały Ci do gustu. Już na samym początku masz okazję do świetnej zabawy przy nieustannym korzystaniu z atrakcyjnych rabatów. Jednak to nie wszystko, co Groupon przygotował na swoje 5. urodziny...

Konkurs urodzinowy

Marzenia, marzenia. Kto ich nie ma? Wszyscy o czymś marzymy, najczęściej skrycie. Wie o tym również Groupon, który postanowił cofnąć się w czasie i przywrócić marzenia sprzed wielu lat. Z okazji swoich 5. urodzin Groupon organizuje konkurs, w którym należy pokazać to, o czym marzyło się w wieku 5 lat. Teraz każdy może znowu być pięciolatkiem oraz zaprezentować swoje dziecięce marzenia.

(Źródło: DeviantArt Shaw)

Zasady są bardzo proste, a forma przedstawienia swojego marzenia dowolna: możesz przesłać zdjęcie, rysunek, albo nawet odnośnik do ogólnodostępnej strony, na której praca została umieszczona. Zgłoszenie konkursowe musi ponadto zawierać Twoje dane (imię, nazwisko, adres e-mail), oświadczenie, że posiadasz prawa autorskie i pokrewne do pracy konkursowej oraz potwierdzenie zgody na wykorzytanie informacji umożliwiających identyfikację.

Zgłoszenie pracy nie jest jednoznaczne z wzięciem udziału w konkursie - najpierw Twoją pracę musi zaakceptować moderator. Pamiętaj, że możesz zgłosić wyłącznie jedną pracę.  Konkurs trwa do 28.06.2015 r., a wyniki zostaną ogłoszone tydzień później, 05.07.2015 r.

Co można wygrać?

Przewidziano 7 nagród, wśród których znajdują się dwa iPhone 6 oraz pięć kuponów na spełnienie marzeń.

Wejdź na Facebookowy profil GROUPON i weź udział w konkursie już dziś! Pozostałe informacje można znaleźć w regulaminie. Groupon chyba nigdy nie przestanie nas zaskakiwać ciekawymi rozwiązaniami oraz najkorzystniejszymi ofertami na niemal wszystkie produkty i usługi dostępne zarówno w kraju, jak i za granicą. My też jak zawsze mamy dla Was ogrom fantastycznych rabatów i zniżek - sprawdźcie sami!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close