logo

Groupon: dodatkowe 20 zł rabatu na pierwszy zakup

30sie 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Jeszcze nigdy nie kupowałeś przez Groupon, ponieważ miałeś pewne obawy? Słyszałeś od znajomych, że można tam znaleźć naprawdę świetne okazje, ale sam nie odważyłeś się zarezerwować wakacji czy zrobić zakupów przez Groupon? Teraz możesz to zrobić aż 20 zł z kodem rabatowym!

Reklama

Kupowanie na Grouponie jest bardzo proste i jeśli uważnie zapoznacie się ze szczegółami oferty to naprawdę nie ma obaw, że coś pójdzie nie tak. Musicie pamiętać tylko o kilku kwestiach, dzięki którym oszczędzicie sobie niepotrzebnego stresu.

Na co zwracać uwagę przed kupnem Groupona?

1. Sprawdzenie dostępności i dokonanie rezerwacji

Zawsze przed kupnem Groupona warto zadzwonić do hotelu, restauracji, gabinetu kosmetycznego i zapytać o dostępność terminu, w którym chcemy wykorzystać Groupon, a najlepiej od razu zarezerwować miejsce i po kupnie Groupona oddzwonić pod wskazany numer podając kod zakupu. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że wykorzystacie zakupiony przez siebie Groupon w wybranym terminie.

2. Zapoznanie się ze szczegółami

Dokładnie przeczytajcie warunki i szczegóły oferty. Może się okazać, że długie weekendy i święta będą wyłączone z terminów, w których będziecie mogli wykorzystać Groupon, po przyjeździe do hotelu konieczna będzie dodatkowa opłata lub Groupon nie będzie obowiązywał na pobyt ze zwierzętami, a na wyjazd koniecznie chcecie wybrać się ze swoim psiakiem. Żeby nic Was nie zaskoczyło, poświęćcie krótką chwilę na przeczytanie wszystkich informacji na stronie z kuponem.

3. Sprawdzenie ograniczeń

Sprawdźcie również ograniczenia związane z zakupem Groupona. Jeśli zamierzacie kupić więcej, niż jeden kupon na daną rzecz, usługę czy wyjazd upewnijcie się, że:

a) istnieje taka możliwość,

b) po zakupie będziecie mogli wykorzystać wszystkie kupony.

Bardzo często jedna osoba może kupić więcej, niż jeden Groupon, np. dla znajomych czy rodziny, ale osobiście ma możliwość skorzystania wyłącznie z jednego kuponu. Warto to sprawdzić!

Groupon Promocje

Skoro wiecie już, na co zwracać uwagę przy kupnie Groupona, możecie teraz skorzystać z dodatkowego rabatu 20 zł na pierwszy zakup z kodem: WITAJ

Ważne informacje:

  • kod obowiązuje na 1 zakup za minimum 100 zł na zakładki: Twoje miasto, Produkty i Travel
  • kod nie może być użyty przez inną osobę, niż kupujący
  • z kodu rabatowego można skorzystać do 31.12.2016

Warto więc założyć konto Groupon i cieszyć się dodatkowym rabatem 20 zł na pierwszy zakup i innymi profitami. Zarejestuj się już teraz!

A jeśli interesuje Was, gdzie zrobicie tańsze zakupy poza Grouponem, mamy listę sklepów z rabatami na odzież, obuwie i kosmetyki:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close