logo

Groupon: dodatkowe 15% rabatu na majówkę!

29kwi 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Majówka zapowiada się naprawdę fantastycznie! Przez cały długi weekend majowy skorzystacie z dodatkowej zniżki na Grouponie. Jeśli jeszcze nie wiecie, jak spędzicie najbliższe dni, kupony rabatowe pomogą Wam zagospodarować wolny czas. Kod zniżkowy znajdziecie w naszym artykule!

Reklama

Majówka już za pasem, a Wy nadal nie macie planów? Wciąż zastanawiacie się nad spontanicznym wyjazdem nad morze lub w góry? A może wolicie zostać w mieście i w miejscu zamieszkania zorganizować sobie ciekawie czas? Świetnie się składa! Groupon ma dla Was coś specjalnego w sam raz na majówkę :-)

Dodatkowe 15% rabatu na Grouponie na majówkę 

Groupon dodatkowe 15% rabatu na majówkę

Groupon ma sposób na brak majówkowych planów :-) Przez długi weekend oferty promocyjne z zakładek Travel i Twoje Miasto kupicie w tym serwisie dodatkowe 15% taniej (działa na wybrane oferty). Do pełni szczęścia potrzebny jest Wam tylko kod rabatowy, który należy wpisać w odpowiednim polu koszyka:

Groupon dodatkowe 15% rabatu na majówkę

  • ZNIŻKA: 15%
  • DO KIEDY: do 5 maja
  • MAKSYMALNY RABAT: 50 zł
  • KOD RABATOWY: WOLNE

Jeśli wciąż rozważacie opcję wyjazdu na majówkę lub podjęliście już decyzję o zostaniu w domu na długi weekend, zniżka na Grouponie na pewno pomoże Wam w realizaji planów :-)

Spędź majówkę z Grouponem!

Niektórzy swoją majówkę planują na długo do przodu, inni zostawiają wszystko spontanicznym decyzjom. Bez względu jednak na to, do której grupy należycie, w spędzeniu ciekawie wolnego czasu na pewno pomoże Wam Groupon. Wybraliśmy dla Was kilka ofert, które idealnie nadadzą się na długi weekend. Podane poniżej ceny uwzględniają już rabat 15% po wpisaniu kodu "WOLNE".

 

Kręgle ze znajomymi 

Groupon dodatkowe 15% rabatu na majówkę

 

Zabawa w parku trampolin

Groupon dodatkowe 15% rabatu na majówkę

 

Poznawanie nieznanego

Groupon dodatkowe 15% rabatu na majówkę

Wolny czas w majówkę można wykorzystać na rozrywkę, nadrobienie zaległości filmowych czy książkowych albo... naukę. Pewnie pomyślicie sobie teraz, że zwariowaliśmy proponując Wam naukę w długi weekend, ale kurs czy szkolenie z dziedziny, która nas interesuje, to naprawdę świetny sposób na wolne dni :-) Tym bardziej, że na Grouponie znajdziecie naprawdę bardzo bogatą ofertę.

Doskonale wiemy, że w majówkę niekoniecznie będziecie chcieli stać w kuchni. Zamiast wymyślać obiady, robić długie listy zakupów spożywczych, w długi weekend możecie poszaleć i przetestować nowe restauracje z Grouponem. Tym bardziej, że vouchery kupicie teraz dodatkowe 15% taniej. Sprawdźcie, co pysznego dla Was wybraliśmy!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close