logo

Groupon: 9,99 zł za 3 przejazdy z aplikacją UBER

31mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Świetna promocja Groupona na przejazdy z Uber. Szczęśliwi ci, którzy podróżują po Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu oraz Trójmieście! Sprawdźcie szczegóły promocji.

Reklama

Uber to bardzo korzystna oferta przejazdów po największych miastach. O istocie aplikacji oraz osób z niej korzystającej, pisaliśmy między innymi tutaj. Jest to zdecydowanie dobre rozwiązanie dla osób, które chciałyby zaoszczędzić właśnie na transporcie po mieście. Uber to tańsza alternatywa taksówki, ale wcale nie oznacza to, że nie może być jeszcze taniej!

Uber na Grouponie

Niektórzy działają na szkodę Uber-owców, inni wręcz przeciwnie ;-) Groupon dołącza do tej drugiej grupy, oferując świetną zniżkę na przejazdy z Uberem. Możecie wykupić kupon za jedyne 9,99 zł (zamiast 75 zł) na 3 przejazdy o wartości 25 zł na terenie:

  • Warszawy
  • Krakowa
  • Trójmiasta
  • Wrocławia
  • Poznania

Przejazdy są ważne do 30 czerwca 2016 roku.

Przypominamy, że Uber jest darmową aplikacją, więc w tym przypadku możecie jedynie zyskać, nic nie tracicie! Użytkownicy Ubera mogą także udostępniać swoim znajomym indywidualny kod promocyjny, dzięki którego otrzymają kolejne pieniądze na darmowy przejazd. To naprawdę opłacalne rozwiązanie.

Korzyści nie tylko dla Ciebie

Czy zdajecie sobie sprawę z tego, jakie korzyści płyną z korzystania z aplikacji Uber? Nie tylko Wy zaoszczędzacie, ale dajecie zarobić także kierowcom, którzy Was podwożą. Dzięki temu, każdy zyskuje. A największe zmiany będzie odczuwać środowisko, które chronicie przed nadmierną produkcją spalin. W końcu większość samochodów ma kilka wolnych miejsc, dlaczego zatem nie podróżować wspólnie? ;-) Przy okazji można także poznać nowe osoby.

Kupony rabatowe

O ile kupowanie rabatów bardzo często się opłaca, to wielu klientów lubi także być dodatkowo nagradzana różnego rodzaju kodami rabatowymi, które może wykorzystywać w późniejszych terminach. Dlatego mamy dla Was troszkę takich kodów - na różne usługi oraz produkty. Mamy nadzieję, że chętnie je wykorzystacie, a na zakupy wybierzecie się na przykład z aplikacją UBER ;-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close