logo

Groupon: 15% taniej w zakładce Dzień Matki

23maj 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Zastanawiasz się o czym marzy Twoja Mama? Jeśli myślisz, że już za późno na kupno jakiegoś prezentu, to się mylisz. Zawsze możesz zainwestować w atrakcje, które będą ciekawym urozmaiceniem i z pewnością wyjątkowym doświadczeniem w życiu Twojej Mamy! A teraz możesz kupić takie bony na różnego rodzaju atrakcje 15% taniej.

Reklama

26 maja jest wyjątkowym dniem nie tylko dla wszystkich Mam, ale także dla ich dzieci. To właśnie w tym dniu wszystkie dzieci - zarówno te mniejsze, jak i większe, mogą kupić swoim Mamom wymarzony prezent. Już wiesz co chciałbyś kupić swojej Mamie? Jedną z propozycji jest zaoferowanie jej... czasu! Na przykład na relaksacyjny masaż, wyjście z przyjaciółkami do SPA, pyszny obiad w dobrej restauracji i wiele innych. Oczywiście możecie dołączyć do swojej Mamy, ale pomyślcie przede wszystkim o niej!

Prezent dla Mamy

Jednym z serwisów, w którym możecie kupić "czas" dla swojej Mamy, jest Groupon. Tym bardziej teraz, gdy na stronie możecie wykorzystać kod rabatowy 15% na zamówienia z zakładki Dzień Matki. Hasło brzmi: DLAMAMY i jest ważne TYLKO DZIŚ do 14:00!

Na co warto zwrócić uwagę? Groupon wyróżnił między innymi cztery kategorie:

  1. RELAKS
  2. SZALEŃSTWO
  3. RESTAURACJE
  4. SEN

Oczywiście możecie wykupić oferty z każdej kategorii ;-) Warto jednak zastananowić się, czego najbardziej brakuje Waszej Mamie i jej to po prostu podarować. A ceny wcale nie są wysokie, dodatkowo możecie przecież skorzystać z 15% zniżki!

Co powiecie na Pakiet SPA, zestaw sushi, pobyt w Krynicy Zdroju albo przejście przez Park Linowy? ;-) Wydaje nam się, że te propozycje, choć odrobinę szalone, mogą okazać się naprawdę trafnym prezentem na Dzień Matki!

Wszystkim zainteresowanym taką formą niespodzianki dla Mamy zapraszamy na www.groupon.pl. Szukających także innych inspiracji na prezent odsyłamy do naszego artykułu: Co kupić Mamie na Dzień Matki? Mamy pomysły na prezenty! Natomiast wszystkich tych, którzy nie mogą się doczekać nowych kuponów rabatowych pozytywnie zaskoczymy - znajdziecie je poniżej. Udanych zakupów! ;-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close