logo

Groupon: -15% na kursy! Czas na nowe umiejętności!

15kwi 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Przez całe życie nieustannie się kształcimy, jednak po skończeniu szkoły lub uniwerstytetu, niestety dodatkowe kursy kosztują. Możemy nieco zaoszczędzić wybierając kursy w ofercie Groupona, które są aktualnie objęte 15% zniżką!

Reklama

Zastanawiacie się nad kursem językowym lub podnoszącym Wasz kwalifikacje w pracy, najlepiej takim z certyfikatem? Jeśli tak, to pewnie wiecie, że sporo kosztują, ale głowa do góry! Może znajdziecie coś dla siebie w bogatej ofercie kursów oferowanych na Grouponie. Wybraliśmy kilka przykładowych, ale jest to mała część tego, co możecie znaleźć na stronie - aby uzyskać 15% zniżki wystarczy wpisać kod DOBRYKURS. Maksymalna zniżka to 50zł. Akcja trwa tylko do 16 kwietnia!

Nowe umiejętności

Zaczynamy od czegoś niezwykle istotnego we współczesnym świecie, czyli od nauki języków obcych. Kursy są dość drogie, ale tak naprawdę o naszym poziomie będzie decydować to, ile sami włożymy pracy w naukę w domu.

1. Kursy językowe

Za 39,90zł będziemy mogli wziąć udział w 6-miesięcznym intensywnym kursie języka obcego. Oferta nie dotyczy niderlandzkiego i norweskiego. Do wyboru mamy poziomy od A1 do C2.

Inną ciekawą propozycją kursu z 15% zniżki na Grouponie jest kurs operatora wózków widłowych - niesamowicie popularny, więc warto się pospieszyć z decyzją.

2. Kursy zawodowe

Oszczędzamy we wszystkich dostępnych opcjach, jednak najbardziej kusząca jest ostatnia możliwość, czyli kurs operatora wózków jezdniowych z wymianą butli gazowej oraz kurs na magazyneira za 249zł zamiast 799zł! Kurs realizowany jest w różnych miastach - po zakupie należy się zarejestrować w SKK.

3. Kursy dokształcające

Nie da się ukryć, że marketing, szczególnie ten prowadzony przez internet, jest kluczem do sukcesu w świecie usług i sprzedaży. Jeśli chcecie się podszkolić, to jest oferta dla Was:

Za 59zł będziemy mogli odbyć 30-godzinny kurs online po którym otrzymamy zaświadczenie ukończenia kursu. Tematyka dotyczy podstawowych zagadnień z zakresu marketingu i reklamy, mediów społecznościowych, opracowywania strategii marketignowej, zasad reklamy w sieci, kreowania wizerunku marki itd.

Kursów biorących udział w promocji jest prawie 200! Resztę możecie znaleźć na stronie Groupona.

Jeśli szukacie innych promocji, to sprawdźcie tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close