logo

Groupon: -15% na kategorie Twoje Miasto oraz Travel

24mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Co robisz w wolnym czasie? Masz jakieś plany na przyszłe dni, weekend, albo nawet cały tydzień? Wiemy jedno: każdemu należy się chwila odpoczynku - czy to w hotelu, restauracji, cyrku, teatrze czy innej formie rozrywki. Teraz Groupon pomaga spędzić ten wolny czas 15% taniej, niż zwykle.

Reklama

Chcesz spędzić swój wolny czas w ciekawy sposób? Przemyśl wyjście do restauracji, kina, na koncert bądź skorzystaj z innej atrakcji, oferowanej w mieście, w którym mieszkasz. Pomysł jest super, ale czasami brakuje czegoś na jego realizację - chodzi oczywiście o kasę. Chciałbyś zabrać swoją drugą połówkę do eleganckiej restauracji, ale kilkaset złotych za kolację to jednak troszkę za dużo, jak na Twój budżet? Doskonale Cię rozumiemy, jednak nie polecamy, żebyś rezygnował z danej atrakcji tylko dlatego, że nie masz kasy. Zawsze przecież możesz poszukać zniżki, na przykład na Grouponie!

Dodatkowy rabat na Grouponie

To, że oferty na Grouponie są tańsze od standardowych propozycji firm, to już wszyscy wiemy. Niemniej jednak, bardzo cieszymy się na informację, że takie oferty kupimy JESZCZE TANIEJ - i to aż o 15%. Do 25.03. możemy skorzystać z EXTRA rabatu 15% na kategorie:

W zależności od tego, jakie masz plany - czy wolisz już teraz zarezerwować na przykład pokój w hotelu na letnie wakacje, czy może chciałbyś wybrać się gdzieś tylko na weekend - poszukaj oferty odpowiadającej na Twoje oczekiwania. Jesteśmy pewni, że wśród tylu ofert znajdziesz coś, co w pełni Cię zadowoli!

A kiedy będziecie wykorzystywać swój kupon, możecie wyglądać w ten sposób:

Piękny widok, prawda? Dlatego nie zastanawiacie się dłużej i wejdźcie na www.groupon.pl w poszukiwaniu najlepszych zniżek na rozrywkę oraz podróże. Dzięki obecnie trwającym promocjom znajdziecie rabaty między innymi na:

  • zabiegi kosmetyczne i masaże
  • basen
  • jedzenie
  • kursy
  • fitness lub siłownię

Którą atrakcję wybieracie? Niezależnie od tego, na co się zdecydujecie, życzymy mile spędzonego czasu i dobrego wydania zaoszczędzonych pieniędzy ;-) Oszczędzać możecie jeszcze w jeden sposób: wykorzystując kody rabatowe, których mamy naprawdę dużo! Sam Groupon oferuje dodatkowe -25% na wyprzedaż z kodem rabatowym SAVE25, który można wykorzystać na ubrania i buty znanych marek, między innymi:

Poza tym poniżej znajdziecie inne kody rabatowe do wykorzystania w znanych sklepach:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close