logo

Groupon: -15% na kategorię CZAS WOLNY

10lut 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Kolejna akcja dodatkowych rabatów od Groupona. Tym razem, kod rabatowy pozwoli Wam zaoszczędzić 15% na ofertach z kategorii CZAS WOLNY.

Reklama

Groupon zdecydowanie rozpieszcza swoich klientów. Ostatnio oferował zniżkę na kategorie RESTAURACJE oraz TRAVEL, natomiast teraz pomaga w aktywnym i ciekawym spędzaniu wolnego czasu. Kategoria CZAS WOLNY została przeceniona o 15%! Podobnie jak w poprzednich akcjach extra rabatu, tak teraz należy wpisać kod rabatowy, który automatycznie obniży wartość zamówienia.

 

Kod rabatowy Groupon

Zniżka obowiązuje przy wpisaniu kodu rabatowego FREE16. Jak na Groupona przystało, oferuje on wiele atrakcji lokalnych. Jak będziecie mogli spędzić czas wolny w poszczególnych miastach?

Warszawa

Jedną z opcji spędzenia wolnego czasu w stolicy jest obejrzenie spektakli Teatru XL na Stadionie Narodowym w Warszawie. Dzięki ofercie Groupona można wykupić bilety w promocyjnej cenie na spektakle:

  • "Lekarz mimo woli"
  • "Panny dworskie"
  • "Jadwiga"
  • "Korpo Story"

Kraków

Podwawelski gród kojarzy nam się raczej z zabytkami oraz romantyzmem. Groupon odchodzi jednak od stereotypów i na pierwszy ogień krakowskich ofert wolnego czasu proponuje strzelnicę. Czyżby był to strzał w dziesiątkę? Przekonajcie się sami!

Wrocław

We Wrocławiu stawia się natomiast na ładną figurę! Karnet open na siłownię kosztuje tu niecałe 150 złotych za 3 miesiące! Jeśli chcesz ćwiczyć na profesjonalnym sprzęcie, zadbać o swoje zdrowie i przede wszystkim, zmotywować się do poprawienia swojej kondycji - sprawdź Grouponową ofertę do Saton Fitness Club.

Poznań

Zdrowy tryb życia propagowany jest nie tylko we Wrocławiu - także Poznań stawia na aktywne spędzanie wolnego czasu. Proponowana przez Groupona oferta to pobyt w tarnowskich termach, w których można skorzystać zarówno z profesjonalnych basenów treningowych, jak i zbiorników wodnych przeznaczonych przede wszystkim do relaksu. Oprócz basenów znajdziecie tu także zjeżdżalnie, plac zabaw dla dzieci oraz saunarium.

To oczywiście nie wszystkie propozycje Groupona. Sprawdźcie sami i skorzystajcie z tej atrakcyjnej akcji! Spędzanie wolnego czasu z Grouponem z pewnością będzie udane. Tymczasem, jeśli nie chcielibyście wychodzić z domu, zawsze możecie zabawić się na zakupach online. Zobaczcie aktualne kody rabatowe, które zebraliśmy:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close