logo

Groupon: -15% EXTRA na kategorię TRAVEL dla zakochanych

08lut 2016

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Pośród wielu walentynkowych propozycji na prezent, Groupon oferuje coś niestandardowego. Coś, co z pewnością ucieszy każdą zakochaną parę: wspólny wyjazd i możliwość zaoszczędzenia na nim. Tylko do wtorku macie okazję wykupić oferty turystyczne ze zniżką 15%.

Reklama

Zewsząd otaczają nas przeróżne pomysły na walentynkowe prezenty. Czas, żeby podejść do Święta Zakochanych od innej strony - nie tej, w której można kupować coś ukochanej osobie, ale tej, by zadbać o ciekawe spędzenie tego wyjątkowego czasu razem. Zakochani mówią, że nieważne gdzie, byleby razem. Nie można się z tym nie zgodzić! Jednak zamiast sercem, nawet w miłości należy kierować się czasami także rozumem oraz rozważyć najlepsze opcje na spędzenie Walentynek. Groupon przygotował dla Was wyjątkową promocję, pomagającą w realizacji tych planów...

Rabat na wyjazdy

Pamiętacie, jak w zeszłym tygodniu opisywaliśmy akcję -15% EXTRA na restauracje w Grouponie? Teraz znany serwis zakupów grupowych przygotował podobą promocję, z tą różnicą, że dodatkowa zniżka 15% obowiązuje na kategorię TRAVEL. Żeby skorzystać z rabatu, należy przy składaniu zamówienia wpisać kod LOVE15.

Groupon podpowiedział jedną z opcji spędzenia Walentynek, a my przejrzeliśmy oferty i wybraliśmy te, które mogą Was zainteresować.

Najpierw musicie się zastanowić, dokąd chcielibyście zabrać drugą połówkę na Walentynkowy wypad. Pamiętajcie, że nawet jeśli nie traficie z terminami i nie uda Wam się spędzić tego weekendu poza domem, to przecież tak naprawdę nic się nie stanie! Dla zakochanych nie tylko miejsce wakacji nie ma znaczenia, ale także termin na ich spędzenie.

Może nad morze?

Nie tylko wygenerowane przez Was miłosne powietrze wpływa na romantyczną atmosferę. To także odpowiednie oświetlenie, klimatyczne miejsce i duuużo przestrzeni dla zakochanych. Takiemu romantycznemu wypadowi z pewnością będzie sprzyjał hotel Maloves Spa & Resort we Władysławowie.

Zakochani w górach

Wiecie co jeszcze może podkręcić temperaturę w Waszym związku? Natura. To ona pozwala Wam na całkowity relaks, nabycie nowej energii oraz docenienia dzieł Matki Natury. A pobyt w saunie tylko we dwoje może być gorący nie tylko ze względu na wysoką temperaturę panującą w tym małym pomieszczeniu ;-) Sprawdźcie ofertę Gościńca Dębowa Gazdówka w Bieszczadach i zdecydujcie!

Para królewska

Która z Pań nie chciałaby poczuć się jak księżniczka, którą kocha jej wymarzony książę na białym koniu? ;-) Teraz to nie tylko marzenia, ale także sposób na wyrażenie miłości swojej ukochanej. Panowie, możecie wykupić weekend w Pałacu Pacółtowo na Mazurach, a będziecie pewni, że Wasza ukochana odda Wam swoje serce ♥

Co powiecie na takie spędzenie Święta Zakochanych? My jesteśmy na tak! :-) Tak samo jak jesteśmy za tym, żeby przy okazji Walentynek skorzystać z wieeeelu rabatów przygotowanych specjalnie na tę okazję. Zobaczcie sami:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close