logo

Graj o Spotify z Leszkiem!

11lip 2017

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Muzyka to nieodzowny element naszego życia w tramwaju, pracy, na plaży, gdzikolwiek tylko jesteśmy. Teraz będziecie mogli cieszyć się nią bez przerwy. Lech Premium rozdaje miesięczne i roczne abonamenty na Spotify! Sprawdź jak o niego zagrać! Konkurs tylko dla pełnoletnich!

Reklama

Idąc ulicą można zauważyć, że niemalże każdy ma słuchawki na uszach. Muzyka zdecydowanie umila nam dzień, poprawia nawet najgorszy humor i towarzyszy nam prawie zawsze i wszędzie: w tramwaju, w samochodzie, w pracy, na imprezie. Teraz będziecie mogli słuchać swoich ulubionych kawałków bez przerwy. Wystaczy, że weźmiecie udział w konkursie Lecha Premium. Tylko powyżej 18 roku życia!

Konkurs Lech Premium

Jak grać?

Żeby wejść do gry i wziąć udział w konkursie Lecha trzeba:

  1. kupić Lecha w promocyjnym opakowaniu
  2. na stronie konkursu w odpowiednim miejscu wpisać kod spod kapsla lub zawleczki
  3. wziąć udział w grze

Po wpisaniu kodu będziecie mogli wziąć udział w quizie i odpowiadać na pytania związane bezpośrednio z muzyką. Im więcej punktów zdobędziecie, tym większa szansa, że zgarniecie jedną z nagród. Konkurs trwa do 27.08.2017. Pozostałe szczegóły znajdziecie z REGULAMINIE.

Przyznawanie nagród

Konkurs Lech Premium

W każdym tygodniu trwania konkursu aż 1100 uczestników w najlepszymi wynikami zostanie nagrodzonych:

  1. pierwszych 100 uczestników w rankingu uprawnionych będzie do uzyskania nagrody pierwszego stopnia - roczny abonament premium do serwisu Spotify o wartości 239,88 zł
  2. kolejnych 1000 uczestników w rankingu uprawnionych będzie do uzyskania nagrody drugiego stopnia - miesięczny abonament premium do serwisu Spotify o wartości 19,99 zł

Łącznie Lech rozda aż 13 200 nagród! A jedyne, co musicie zrobić, żeby wygrać jedną z nich, to kupno Waszego ulubionego piwa i wzięcie udziału w grze :-) Każdy z Was może zagrać tyle razy, ile tylko zechce, ale w każdym tygodniu macie możliwość otrzymania nagrody tylko raz. O tym czy w danym tygodniu zgarnęliście abonament do Spotify dowiecie się z rankingu zamieszczonego na stronie konkursowej.

Nagrody nie tylko od święta

Nie musicie czekać na nagrody od Lecha choć z pewnością za jedno piwo opłaca się wziąć udział w tym konkursie i zgarnąć abonament do Spotify. Jeśli jednak checie dostać prezent od razu, możecie kupić go sobie sami :-) Na przykład, świetny gadżet dla wszystkich piwoszy:

Personalizowany kufel do piwa

Personalizowany kufel będzie strzałem w dziesiątkę! Z kuponem rabatowym od Groupona kupicie go za 9 zł. Jeszcze więcej prezentów będziecie mogli sobie zrobić korzystając z pozostałych promocji.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close