logo

GearBest: wielka wyprzedaż z okazji Dnia Singla 11.11

11lis 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Największe wyprzedaże w Chinach z okazji Dnia Singla właśnie wystartowały! Z jakich okazji skorzystacie podczas chińskiego Black Friday w sklepie GearBest? Czekają na Was nie tylko gigantyczne rabaty na elektronikę, ale również prezenty i dodatkowe zniżki!

Reklama

Dzień Singla 11.11 - chiński Black Friday

Dla nas 11 listopada to jedno z najważniejszych świąt narodowych. Chińczycy natomiast 11.11 obchodzą Dzień Singla, podczas którego w większości chińskich sklepów skorzystacie z największych w całym roku wyprzedaży. Wtedy wybrane produkty i kupony zniżkowe możecie kupić za grosze. Więcej na temat Dnia Singla oraz promocji organizowanych przez największe, azjatyckie marki w ten dzień, przeczytacie w naszym artykule: Dzień Singla 11.11 - ogromne wyprzedaże na chiński Black Friday. Tam znajdziecie także aktualną listę rabatów na 11.11. My natomiast postanowiliśmy przyjrzeć się promocjom, jakie z okazji Dnia Singla pojawiły się w sklepie GearBest. 

Dzień Singla 11.11 w GearBest

Niedawno na łamach naszego bloga opublikowaliśmy dla Was tekst, w którym przedstawiamy ofertę GearBest oraz pokazujemy, jak krok po kroku możecie zamawiać z tego sklepu. Nasz poradnik znajdziecie w artykule dotyczącym marki GearBest. Tam szczgółowo opisaliśmy proces zakupowy: zamawianie krok po kroku, formy płatności, dostawa, rejestracja. Mamy nadzieję, że to pomoże Wam w sprawnym i szybkim zrobieniu zakupów podczas ogromnych wyprzedaży z okazji Dnia Singla. A z jakich promocji będziecie mogli skorzystać?

Graj o prezenty i kupony rabatowe!

Dzień Singla 11.11 w Chinach wyprzedaże

Z okazji wyprzedaży na 11.11 GearBest udostępnia dla wszystkich swoich klientów specjalną grę, w której do wygrania są atrakcyjne prezenty i dodatkowe zniżki na wybrane kategorie produktów, które łączą się obniżkami wyprzedażowymi.

Jak dołączyć do gry?

Wystarczy zalogować się na stronie GearBest, a później rozpocząć grę na stronie. Nie macie konta w sklepie? Nie szkodzi! Możecie bezpłatnie i szybko je założyć wypełniając formularz. Instrukcję rejestracji znajdziecie w artykule: GearBest: opinie, promocje i poradnik, jak kupować

Zasady gry

  • Żeby grać o kupon rabatowy, wystarczy wejść na stronę gry po zalogowaniu i kliknąć na przycisk "Have a try":

GearBest jak kupować

  • Później system automatycznie będzie losował nagrodę i po chwili na ekranie pojawi Wam się informacja o wygranej. 
  • Każdy użytkownik ma 3 darmowe szanse na wygraną prezentu lub kuponu zniżkowego.

Nagrody

Grając w grę możecie zgarnąć dodatkowe kupony rabatowe: 8% na telefony, 14% na elektronikę, 13% na tablety i wiele innych oraz rzeczowe nagrody:

Dzień Singla 11.11 w Chinach wyprzedaże

Nam udało się zgarnąć dodatkową zniżkę w wysokości 8% na telefony. A Wam? :-)

Szczęśliwy worek pełen niespodzianek

Uwielbiacie niespodzianki? Świetnie się składa! Podczas wyprzedaży z okazji Dnia Singla w GearBest możecie kupić szczęśliwy worek z tajemniczą zawartością!

Dzień Singla 11.11 w Chinach wyprzedaże

Ceny worków - niespodzianek zaczynają się już od symbolicznej kwoty 1,11$. A co znajdziecie w środku? Dowiecie się dopiero w momencie otwarcia! Worki możecie wybierać tematycznie spośród wielu kategorii produktów, ale dokładna zawartość będzie dla Was do samego końca niespodzianką! W środku możecie znaleźć jeden albo nawet więcej prezentów :-)

Rabaty, rabaty i jeszcze raz... rabaty!

Czym byłby Dzień Singla bez rabatów? Na tym właśnie opierają się wyprzedaże! A 11 listopada zniżek z okazji Dnia Singla w GearBest nie zabraknie. Ile będziecie mogli oszczędzić na poszczególnych kategoriach produktów?

Postanowiliśmy wyszukać dla Was kilka perełek, na których naprawdę sporo oszczędzicie.

-> GearBest: Xiaomi Redmi 4A 5.0 inch 4G za 379,84 zł z rabatem 16% - 379,84 zł

Dzień Singla 11.11 w Chinach wyprzedaże

Dla porównania ten sam telefon kosztuje w eMAG 477,90 zł (w promocji z 599 zł), a w RTV EURO AGD za 529 zł. Nie musicie także martwić się dodatkowymi kosztami przesyłki. Wybierając opcję dostawy od 10 do 25 dni roboczych, nie zapłacicie za nią ani grosza :-) I pamiętajcie, że wyprzedaże łączą się z Waszymi kuponami, które możecie wygrać w grze!

-> GearBest: inteligentna opaska na rękę Lenovo HW01 Smart Wristband z rabatem 39% - 62,42 zł

Dzień Singla 11.11 w Chinach wyprzedaże

-> GearBest: łańcuch świecących klamerek ze zniżką 34% - 21,85 zł

Dzień Singla 11.11 w Chinach wyprzedaże

-> GearBest: zestaw pędzli do makijażu 50% taniej - 18,21 zł

Dzień Singla 11.11 w Chinach wyprzedaże

My polecamy Wam głównie polować na elektronikę, ponieważ to właśnie na niej podczas największych w Chinach wyprzedaży z okazji Dnia Singla, możecie oszczędzić najwięcej! 

Opisane przez nas promocje to oczywiście nie koniec wszystkich okazji, jakie czekają na Was w GearBest. Poniżej zamieszczamy znacznie więcej kuponów rabatowych do tego sklepu, z których skorzystacie nie tylko w Dniu Singla.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close