logo

Gear Best - europejski Aliexpress z równie korzystnymi ofertami!

17lis 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Serwisy typu "everbuying" podbiły azjatycki rynek i powoli (ale skutecznie!) wkracza do Europy. Wyłania się kolejny portal, który ma duży potencjał na to, aby zostać liderem w branży - przedstawiamy Gear Best. Znajdziecie tu równie szeroki asortyment, bardzo dobre ceny i dużo udogodnień, podobnie jak w ulubionym przez wielu Aliexpress.

Bez porównania, Aliexpress to azjatycki gigant wśród serwisów oferujących szeroką gamę asortymentu: poczynając od sprzętu elektronicznego, przez akcesoria do domu i części do samochodu, aż po obuwie i odzież, włączając w to również bieliznę. Różnorodność to zatem drugie imię tego serwisu - i, według nas, bardzo dobrze! Jednak nie o Aliexpress chcieliśmy dziś pisać. Zależy nam na tym, żebyście dowiedzieli się czegoś więcej o europejskim odpowiedniku Ali - mianowicie o Gear Best.

Gear Best - nowy Aliexpress na światowym rynku

Podkreślamy, że Gear Best jest europejskim "tworem", gdyż siedziba firmy znajduje się w Wielkiej Brytanii. Choć dostawa międzynarodowa, zarówno z Chin, jak i Anglii, jest już teraz naprawdę sprawna oraz sprawdzona, dlla niektórych siedziba przedsiębiorstwa rzeczywiście ma znaczenie. Dlatego łatwo będzie można też wyróżnić giganta azjatyckiego, jak i europejskiego :-)

Promocje Gear Best

Jak na wieloasortymentowy sklep przystało, Gear Best nie zapomniało umieścić w nim także... PROMOCJI! Czyli tego, co smartshoppingowcy lubią najbardziej. Znaleźliśmy kilka perełek i jesteśmy pod wrażeniem korzystnych cen, przy zachowaniu wysokiej jakości ubrań.

W większości to kobiety interesują różnego rodzaju zniżki oraz rabaty, niemniej jednak mężczyznom też się coś należy - prawda Panowie? :-) Ale... zejdźmy na ziemię i pokażmy przedstawicielkom płci pięknej, że dla nich również znaleźliśmy ubrania w wyjątkowo korzystnych cenach.

Strefa $0,99

Co powiesz na to, żeby w jednym miejscu znaleźć wszystkie produkty w cenie poniżej $0,99? Brzmi dobrze, prawda? ;-)

Poniżej znajdziecie przykładowe produkty w strefie Dollar Deals.

Darmowa wysyłka na całym świecie

Choć ta informacja nie jest jakoś szczególnie promowana, to na przeróżnych forach internetowych użytkownicy potwierdzają, że wysyłka jest darmowa. To kolejny dobry powód do tego, żeby porównać GearBest do Aliexpress - jednak najbardziej obiektywna opinia będzie... Twoja! Żeby przekonać się o tym, który serwis jest lepszy, wystarczy w obu sklepach coś kupić. Tym bardziej, jeśli w każdym z nich możemy kupić coś za niecałego dolara.

Obecnie w GearBest możecie jeszcze więcej zaoszczędzić:

To nie jedyne kupony rabatowe, które dla Was przygotowaliśmy, zerknijcie na więcej i oszczędzajcie ile wlezie ;-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close