logo

Gdzie taniej kupić choinkę?

16gru 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Jeśli w domu rozpoczyna się ubieranie choinki, to znaczy, że już niedługo zasiądziemy z rodziną do wigilijnego stołu. Wybór drzewka w odpowiedniej cenie może nam zająć sporo czasu, a tego nigdy nie mamy zbyt wiele - szczególnie w tym okresie! Sprawdziliśmy, gdzie dostaniecie choinki, które nie zrujnują Waszego budżetu.

Reklama

W okresie przedświątecznym każdy z nas ma wiele na głowie. Pieczenie ciast, wybór prezentów, zapięcie wszystkiego na ostatni guzik, aby chwile spędzone z rodziną upłynęły spokojnie i niczego nie zabrakło. Jest taki symbol świąt, którego nie możemy pominąć (również tego, co znajdziemy pod nim) - choinka!

Darmowe choinki

Niektórzy z nas wolą choinki żywe, inni zaś sztuczne, po których mamy mniej sprzątania, ale nie wyglądają tak bujnie, jak te prawdziwe. Od gatunku choinki będzie zależeć, czy typowy leśny zapach wypełni wnętrze domu, i czy igiliwie będzie się sypać na podłogę przy każdym poruszeniu bombek. W zależności od wielkości pomieszczenia możemy wybrać wyższe lub niższe, chudsze lub bardziej rozłożyste. Pod choinką musimy przygotować trochę miejsca na prezenty!

Skoro o prezentach mowa... wolelibyśmy mniej wydać na choinkę, która wciąż ładnie się będzie prezentować, aby za zaoszczędzone pięniądze móc kupić dodatkowy gadżet w podarunku - lub po prostu nie lubimy przepłacać! Jeśli macie trochę wolnego czasu i ochoty na stanie w kolejce, to sprawdźcie, gdzie i kiedy możecie otrzymać zupełnie darmową choinkę w akcji RMF FM.

Nie przepłacaj za choinkę

Jeśli nie załapaliście się na drzewko od RMF FM lub po prostu nie chcieliście marnować swojego czasu, ale chcielibyście nieco zaoszczędzić i nie przepłacić na świątecznym drzewku, to jeszcze macie na to szansę. Najciekawiej prezentuje się oferta sklepu Leroy Merlin, w którym dostaniemy choinki każdej wielkości, a ceny żywych drzewek zaczynają się od 22,90zł. Jeśli wolimy sztuczną choinkę, to możemy ją dostać nawet za 32,90zł. A jeżeli martwicie się dostawą wymarzonego bożonarodzeniowego drzewka, to skorzystajcie z promocji, która trwa do 18 grudnia. Za dostawę do domu zapłacimy 19zł.

Dla sympatyków sztucznych drzewek, którzy chcieliby mieć do wyboru kilka różnych wielkości, interesującą oferta jest w Intermarche. Ceny sztucznych choinek zaczynają się od 59,99zł.

 

Jeden z ulubionych dyskontów również przygotował świąteczną ofertę w której sztuczną choinkę kupimy za 79,00zł. Choinka w Biedronce prezentuje się tak:

Święta tuż tuż, więc jeśli chcemy znaleźć ładną choinkę w dobrej cenie, to powinniśmy się wybrać na zakupy. Dla tych, którzy nie zdecydowali się na choinkę i nie wiedzą, jak mieliby ją przewieźć do domu, przypominamy o akcji o której możecie przeczytać w tym wpisie: Uber: choinka z dostawą do domu za 70zł.

Jeśli oprócz brakującej choinki wciąż nie macie także prezentów, a nawet samych pomysłów na nie, sprawdźcie kilka inspiracji w niższych cenach:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close