logo

Gdzie szukać opinii o hotelach, hostelach i pensjonatach?

09maj 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Luiza Sadowska

0

Jeśli planujecie wakacje, ale nie macie jeszcze noclegu, to pewnie zaczynacie się zastanawiać, gdzie znaleźć najlepszą ofertę. Te miejsca w internecie warto znać!

Oferty w internetowych serwisach często kuszą nas ceną, jednak czasem obawiamy się, czy to aby na pewno jest prawdziwa wycieczka, czy może jakieś oszustwo - czy hotel w rzeczywistości ma 3*, czy to rozpadająca się szopa na sprzęt ogrodowy. Podjęcie złej decyzji będzie nas kosztować nie tylko dużo pieniędzy - zamiast wypoczywać, będziemy sfrustrowani. Aby uniknąć takich sytuacji warto zajrzeć do zaufanego źródła, jak wakacjezprocentem.pl lub sprawdzić opinie na forach internetowych i portalach podróżniczych.

Oto miejsca w internecie, które należy znać!

Przydatne dla podróżników

Wszyscy, którzy kiedykolwiek poszukiwali informacji na temat danego miejsca, opinii o hotelu, czy restauracji do której warto się udać podczas pobytu na wakacjach, z pewnością otarli się o chociaż jedną z tych stron/aplikacji:

1. TripAdvisor

Najpopularniejszy serwis w którym możemy podzielić się opinią - dostępny również w formie aplikacji. TripAdvisor przyznaje nagrody dla miejsc, kurortów i restauracji, aby każdy zbłąkany turysta wiedział, gdzie się udać. Wystarczy, że spojrzymy na naklejkę z sową przy wejściu do hotelu i będziemy wiedzieć, że jest on w bazie TripAdvisor i możemy sprawdzić opinie innych użytkowników.

2. HolidayCheck

Równie popularna platforma, co TripAdvisor. Sami możemy dodawać opinie i zdjęcia miejsc, które odwiedziliśmy - w ten sposób została stworzona baza ocen i na jej podstawie możemy porównać np. hotele.

3. Google

To chyba nie jest żadne zaskoczenie! Jeśli wiemy do jakiego hotelu jedziemy, wystarczy wpisać w wyszukiwarce np. "Hotel Adonis Saloniki opinie" (w różnych kombinacjach) i wtedy powinny wyskoczyć nam strony na których danych hotel został oceniony. Warto spróbować również na zagranicznych forach.

 

Wiecie już, gdzie warto się wybrać? A może dopiero szukacie taniej oferty? Jeśli tak, to koniecznie sprawdźcie tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close