logo

Gdzie promocje na wentylatory? Mamy zniżki na wiatraki!

30maj 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Fala upałów dotarła do naszego kraju, a słupki rtęci przekroczyły magiczne 30 stopni. To znak, że najwyższy czas pomyśleć o wentylatorze, który pomoże Wam nieco ochłodzić się w tak gorące dni. Gdzie kupicie je w promocji? Wyszukaliśmy dla Was zniżki na wentylatory!

Reklama

Mimo że do kalendarzowego lata zostało jeszcze trochę czasu, za oknami aura jest iście letnia, podobnie, jak temperatury, które przekroczyły już 30 stopni. W tak gorące dni szukamy różnych sposobów na ochłodę i obniżenie nieco temperatury w naszych domach. Do tego przyda Wam się wentylator :-) Szukacie promocji? U nas je znajdziecie! Przejrzeliśmy oferty różnych sklepów z wyposażeniem domu, a także supermarketów i wypatrzeliśmy dla Was zniżki na większe, stojące (podłogowe) wentylatory oraz mniejsze, biurkowe wiatraki, które pomogą Wam znieść upały :-)

Promocje na wentylatory

Stojące

Sprawdziliśmy, gdzie w dobrej cenie kupicie stojące wentylatory o różnej wielkości, które będziecie mogli rozstawić w dowolnym miejscu w swoim domu na podłodze. Niektóre z nich znajdziecie w promocji, inne mają bardzo dobrą, regularną cenę.

Promocje na wentylatory

  • Castorama: wentylator stojący 30 cm - 45,98 zł
  • Empik: wentylator podłogowy 40 cm - 49,60 zł
  • Allegro: wiatrak podłogowy stojący 40 cm - 35 zł
  • Carrefour: wentylator stojący 40 cm - 46,99 zł

Z wyszukanych przez nas propozycji, najmniej za stojący wentylator podłogowy zapłacicie na jednej z aukcji na Allegro. Co nas zdziwiło? Wiatraki kupicie także w Empiku i to w dobrej cenie, ponieważ za najtańszy zapłacicie nawet niecałe 50 zł. Gdzie jeszcze znaleźliśmy zniżki na wentylatory i wiatraki stojące?

-> eMAG

Promocje na wentylatory

-> RTV Euro AGD

Promocje na wentylatory

Biurkowe

Potrzebujecie małego wiatraka w sam raz na biurko czy na stół? Kupicie go nawet za 10 zł! Niemożliwe? A jednak! Taką promocję znajdziecie w RTV Euro AGD:

Promocje na wentylatory

W Carrefourze kupicie kilka modeli wentylatorów biurkowych w promocji. Najtańszy z nich dostaniecie już za 14,90 zł:

Promocje na wentylatory

  1. Wentylator biurkowy na USB 10 cm - 14,90 zł
  2. Wentylator biurkowy na USB 15 cm - 19,90 zł
  3. Wiatrak biurkowy 15 cm - 34,90 zł

Za nieco większy wiatrak biurkowy (30 cm) z trzema trybami regulacji prędkości, zapłacicie w Carrefourze w promocji 49,90 zł:

Promocje na wentylatory

Promocje na wentylatory biurkowe znaleźliśmy dla Was także w Komputroniku:

Promocje na wentylatory

Tam za najtańszy model dostępny online zapłacicie 39 zł (w porównaniu do ceny pierwotnej oszczędzacie 20 zł).

Mamy nadzieję, że dzięki tym zniżkom uda Wam się kupić wiatrak na ochłodę :-) Przed rozpoczęciem sezonu letniego warto żebyście pomyśleli także o odpowiedniej ochronie i kosmetykach z filtrem. Gdzie kupicie kosmetyki do opalania w promocji? Zniżki znajdziecie w naszym osobnym artykule. Poza wentylatorem i ochroną przed słońcem przyda Wam się także uzupełnienie letniej garderoby?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close