logo

Gdzie promocje na sztuczne choinki? Sprawdziliśmy!

07gru 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Choinka to nieodzowny element świąt Bożego Narodzenia. Jedni ubierają swoje świąteczne drzewka dopiero w Wigilię, inni ozdabiają choinkę nawet na miesiąc przed świętami. Jeśli Wy również rozglądacie się już za swoim wymarzonym drzewkiem, sprawdziliśmy dla Was ceny sztucznych choinek w sklepach.

Reklama

Niektórzy nie wyobrażają sobie świąt bez żywej, pachnącej lasem choinki. Na naszym blogu już niedługo znajdziecie artykuł z promocjami właśnie na żywe drzewka. Możecie je również odbierać od ekipy radia RMF FM, która co roku w największych miastach w Polsce rozdaje żywe Choinki pod Choinkę. Jeśli jednak wolicie nie kupować choinki co sezon i za każdym razem przed świętami wydawać dodatkowe pieniądze, porównaliśmy dla Was ceny sztucznych choinek w różnych sklepach. Wiemy, gdzie kupicie je z rabatami.

Promocje na sztuczne choinki

Sztuczne choinki na stojaku

Niewątpliwie za zakupem sztucznej choinki na święta przemawia oszczędność. Tego typu drzewka możecie spokojnie ubierać przez kilka lat, dzięki temu unikniecie dodatkowych wydatków przed Bożym Narodzeniem. Jeżeli macie miejsce do jej przechowywania, może to być naprawdę świetne rozwiązanie. Co prawda nic nie zastąpi zapachu żywej choinki, jeśli jednak wolicie postawić na wielosezonowe drzewko, sprawdziliśmy, gdzie kupicie je taniej.

W Leroy Merlin ceny sztucznych choinek zaczynają się już od 28,97 zł. Tyle zapłacicie za drzewko wielkości 90 cm:

Sztuczna choinka promocja

Za większe choinki sztuczne w Leroy Merlin będziecie musieli zapłacić od ok. 60zł do nawet 300 zł w zależności od tego, na jak okazałym drzewku Wam zależy. Jeśli chcecie takie z naprawdę bogatą i gęstą koroną łudząco przypominającą żywą choinkę, musicie przygotować się na koszt ok. 150 zł (w zależności od wielkości). Z promocji tych skorzystacie aż do Wigilii 24 grudnia:

Sztuczna choinka promocja

Sztuczne choinki w promocji kupicie też w sklepie Jula. Co prawda nie udało nam się znaleźć drzewek wielkości 180 cm, ale kupicie tam wyższą choinkę (210cm) za 64,99 zł:

Sztuczna choinka promocja

Nie jest ona co prawda tak gęsta jak w Leroy Merlin, ale to naprawdę bardzo dobra cena jak na tego typu drzewko. Za sztucznymi choinkami w promocji warto rozglądać się także w supermarketach. Tam na pewno uda Wam się kupić ładne drzewko z rabatem. Do 16 grudnia sztuczną choinkę w wysokości 180 cm za 79,90 zł kupicie w wybranych sklepach Biedronka:

Sztuczna choinka promocja 

Choinka z Biedronki wydaje się naprawdę solidna i gęsta, ale nie widzieliśmy jej na żywo. W każdym razie cena naprawdę jest kusząca! Gęste i tanie choinki sztuczne różnej wielkości znaleźliśmy też w Castoramie. Ceny bardziej solidnych i masywnych drzewek zaczynają się już od 59,98 zł. Sami zobaczcie!

Sztuczna choinka promocja 

Sztuczne choinki na pniu

Choinki na pniu robią prawdziwą furorę i musimy przyznać, że wyglądają naprawdę pięknie! Jeśli Wy również marzycie o takim drzewku, w Carrefourze za choinkę na pniu wysokości 160cm zapłacicie 174 zł:

Sztuczna choinka promocja

Sztuczne choinki na pniu w dobrej cenie znajdziecie w promocji także na Allegro

Sztuczna choinka promocja

Jeśli sztuczne drzewka Was nie przekonują, już niedługo na naszym blogu pojawi się również zestawienie cen żywych choinek na święta. A już teraz sprawdźcie, w jakich sklepach skorzystacie z przedświątecznych promocji, które pomogą Wam udekorować dom!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close