logo

Gdzie promocje na sztuczne choinki? Porównanie cen w sklepach

07gru 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Choinka to nieodzowny element Świąt Bożego Narodzenia. Jedni ubierają swoje świąteczne drzewka dopiero w Wigilię, inni ozdabiają choinkę nawet na miesiąc przed Świętami. Jeśli Wy również rozglądacie się już za swoim wymarzonym drzewkiem, porównaliśmy dla Was ceny sztucznych choinek w sklepach.

Reklama

Niektórzy nie wyobrażają sobie Świąt bez żywej, pachnącej lasem choinki. Na naszym blogu już niedługo znajdziecie artykuł z promocjami właśnie na żywe drzewka. Możecie je również odbierać od ekipy radia RMF FM, która co roku w największych miastach w Polsce rozdaje żywe choinki. Jeśli jednak wolicie nie kupować choinki co sezon i za każdym razem przed Świętami wydawać dodatkowe pieniądze, porównaliśmy dla Was ceny sztucznych choinek w różnych sklepach. Wiemy, gdzie kupicie je z rabatami.

Promocje na sztuczne choinki

Sztuczne choinki na stojaku

Niewątpliwie za zakupem sztucznej choinki na Święta przemawia oszczędność. Tego typu drzewka możecie spokojnie ubierać przez kilka lat, dzięki temu unikniecie dodatkowych wydatków przed Bożym Narodzeniem. Jeżeli macie miejsce do jej przechowywania, może to być naprawdę świetne rozwiązanie. Co prawda nic nie zastąpi zapachu żywej choinki, jeśli jednak wolicie postawić na wielosezonowe drzewko, sprawdziliśmy, gdzie kupicie je taniej.

-> Leroy Merlin

W Leroy Merlin ceny sztucznych choinek zaczynają się już od 34,90 zł. Tyle zapłacicie za drzewko wielkości 90 cm:

Promocje na sztuczne choinki

Większe choinki sztuczne w Leroy Merlin to koszt ok. 100 zł. Już za 79 zł kupicie drzewko wysokości 120 cm, a za nieco ponad 100 zł choinkę 180 cm, która pięknie będzie wyglądała w Waszym salonie:

Sztuczne choinki Leroy Merlin

-> eMAG

Na stronie eMAG (dawniej Agito) również znajdziecie tanie sztuczne choinki. Tam wybrane drzewka kupicie z rabatem:

Sztuczne choinki promocje

W sklepie eMAG za sztuczną choinkę w wysokości 180 cm zapłacicie niecałe 100 zł - 99,99 zł (w promocji ze 193,99 zł). W Leroy Merlin za drzewko tej wielkości zapłacicie 30 zł więcej.

-> Jula

W sklepie Jula co prawda nie udało nam się znaleźć drzewek wielkości 180 cm, ale kupicie tam nieco niższą choinkę 1,5m już za 42,99 zł lub większe drzewko 210 cm w promocji za 64,99 zł:

Jula sztuczne choinki promocja

64 zł taniej niż w Leroy Merlin i 35 zł taniej niż w sklepie eMAG kupicie wyższą choinkę w Jula. Nie jest ona co prawda tak gęstam jak w dwóch poprzednich sklepach, ale to naprawdę bardzo dobra cena jak na tego typu drzewko.

-> Biedronka

Za sztucznymi choinkami w promocji warto rozglądać się także w supermarketach. Tam na pewno uda Wam się kupić ładne drzewko z rabatem. Do 13 grudnia sztuczną choinkę w wysokości 180 cm za 79,90 zł kupicie w wybranych sklepach Biedronka:

Sztuczne choinki promocje

Choinka z Biedronki wydaje się naprawdę solidna i gęsta, ale nie widzieliśmy jej na żywo. W każdym razie cena naprawdę jest kusząca!

Sztuczne choinki na pniu

Choinki na pniu robią prawdziwą furorę i musimy przyznać, że wyglądają naprawdę pięknie! Jeśli Wy również marzycie o takim drzewku, w Agata Meble za wybrane sztuczne choinki na pniu o wysokości 110 cm zapłacicie w promocji 109 zł:

Choinki na pniu

Sztuczne choinki na pniu w dobrej cenie znajdziecie także na Allegro. Jeśli sztuczne drzewka Was nie przekonują, już niedługo na naszym blogu pojawi się również zestawienie cen żywych choinek na Święta. A już teraz sprawdźcie, w jakich sklepach skorzystacie z przedświątecznych promocji, które pomogą Wam udekorować dom!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close