logo

Gdzie promocje na 100. rocznicę odzyskania niepodległości?

05lis 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Patriotyzm może być rozumiany na wiele sposobów, a swoją miłość do ojczyzny możemy pokazywać nawet w małych, prostych gestach. Będziecie mieli na to szansę już niebawem podczas obchodów z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Gdzie z tej okazji skorzystacie z promocji i atrakcji? Podpowiadamy!

Reklama

11 listopada 1918 roku to pamiętna data dla wszystkich Polaków. Wtedy po 123 latach zaborów, życia pod panowaniem obcych władz i państw odzyskaliśmy niepodległość. W tym roku obchodzimy bardzo wyjątkową, bo już 100. rocznicę odzyskania niepodległości. Żeby godnie ją uczcić i móc wziąć udział w obchodach z okazji takiego święta, prawdopodobnie w poniedziałek 12 listopada nie będziecie musieli iść do pracy i dzień ten będzie wolny. Planujecie wtedy wyjazd? Chcecie wybrać się na przedłużony weekend listopadowy w góry lub nad morze? Promocyjnych ofert wyjazdów w terminie 9-12 listopada szukajcie w naszym osobnym artykule. Z okazji 100. rocznicy odzskania niepodległości czeka na Was jednak znacznie więcej!

Co na Was czeka z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości?

Święto niepodległości to doskonały pretekst żeby odwiedzić muzea i ośrodki kultury nawiązujące do historii naszego kraju, zagłębić się w jej szczegóły i w ten sposób uczcić pamięć o tych, którzy 100 lat temu walczli o wolną Polskę. Władze miast i organizatorzy tegorocznych obchodów z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przygotowali wiele atrakcji, z których skorzystacie bezpłatnie lub za symboliczną złotówkę.

Darmowe zwiedzanie w Rezydencjach Królewskich

Promocje na 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości

Źródło: www.wawel.krakow.pl

W ramach akcji "Darmowy listopad" do 30.11 będziecie mogli bezpłatnie odwiedzić 4 Rezydencje Królewskie: Zamek Królewski na Wawelu, Zamek Królewski w Warszawie, Muzeum Pałacu Króla Jana III w WilanowieMuzeum Łazienki Królewskie. Wstęp wolny, dzięki czemu za darmo zapoznacie się ze zbiorami i wystawami. Jeśli macie z planach wyjazd na 11 listopada, koniecznie odwiedźcie jedną z Rezydencji Królewskich w Polsce.

Bilety do muzeum za 1zł

Promocje na 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości

Źródło: http://muzeumwarszawy.pl/muzeum-za-zlotowke/

Mieszkacie w Stolicy i posiadacie Kartę Warszawiaka? Z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości będziecie mogli kupić bilety wstępu aż do 11 muzeów w Warszawie za 1 zł! Ulgowe bilety będą obowiązywać do 30 listopada w poniższych instytucjach kultury:

 1. Muzeum Powstania Warszawskiego,
 2. Muzeum Historii Żydów Polskich Polin,
 3. Muzeum Karykatury,
 4. Muzeum Warszawy,
 5. Muzeum Drukarstwa,
 6. Muzeum Farmacji,
 7. Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry,
 8. Muzeum Ordynariatu Polowego,
 9. Muzeum Warszawskiej Pragi,
 10. Centrum Interpretacji Zabytku,
 11. Korczakianum.

Gry i puzzle w promocji

Chcecie poznawać nasz kraj i naszą historię razem ze swoimi pociechami? Zarazić ich bakcylem historycznym? W inny sposób pokazać, jak piękny jest nasz kraj? Z okazji święta niepodległości w Biedronce kupicie gry planszowe i familijne oraz puzzle związane z Polską w promocyjnych cenach (do 17.11). Monopoly Polska w cenie 59,90 zł, 5 Sekund Polska za 29,99 zł czy puzzle PGE Narodowy za 34,99 zł:

Promocje na 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości

Książki po 11 zł na 11 listopada

Księgarnia Tania Książka również przygotowała coś specjalnegp dla swoich klientów na 11 listopada. Do niedzieli (11.11) wybrane książki kupicie tam po 11 zł z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości:

Promocje na 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości

 

Jubileuszowy medal za 0 zł

Z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości Skarbnica Narodowa przygotowała dla wszystkich chętnych Polaków jubileuszowe medale, które możecie odebrać za 0 zł. Wystarczy tylko, że opłacicie koszty wysyłki medalu w wysokości 9,95 zł. Jubileuszowe medale zamówicie na stronie: https://www.skarbnicanarodowa.pl/100rocznica

Promocje na 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości

Źródło: https://www.skarbnicanarodowa.pl/100rocznica

Gdzie jeszcze promocje na 11 listopada?

 • Centrum Odżywek: 15% rabatu na cały asortyment, kod: POLSKA
 • Douglas: -20% na polskie marki
 • Giacomo Conti: -20% na nową kolekcję, kod: 1918
 • Red is Bad: odzież patriotyczna -25%
 • Runners Club: 20% rabatu na zakupy, kod: 11LISTOPAD
 • Selkar: ponad 16000 książek w przecenie na 11.11
 • Slippers Family: trampki i tenisówki z kolekcji Tylko dla Orłów 70% taniej
 • Steam: wybrane gry na Steamie nawet 85% taniej
 • Winnica Lidla: wybrane polskie alkohole 11% taniej (+18)
 • Woblink: Ebooki polskich pisarzy do -50%

To na pewno nie koniec! Jesteśmy pewni, że przed 11 listopada w wielu sklepach i ośrodkach kultury pojawią się jeszcze promocje z okazji święta niepodległości, najpewniej także w sklepach z odzieżą patriotyczną. Zaglądajcie do nas, na pewno poinformujemy Was o dodatkowych akcjach.

Promocje na 11.11 nie tylko w Polsce

Dla Polaków 11 listopada to wyjątkowy dzień ze względu na święto odzyskania niepodległości, w Chinach z kolei 11.11 to dzień największych wyprzedaży w roku. Wtedy znane platformy sprzedażowe i sklepy internetowe organizują gigantyczne promocje z okazji Dnia Singla. Wówczas rabaty na elektronikę czy ubrania sięgają nawet 80%. Więcej na ten temat znajdziecie w naszym artykule: Dzień Singla w Chinach - gdzie wyprzedaże na 11.11? AliExpress, GearBest, Light In The Box - w tych sklepach, między innymi, możecie spodziewać się zniżek na Dzień Singla. A gdzie rabaty czekają na Was już teraz?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close