logo

Gdzie promocja na choinki?

10gru 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Wychodzimy z założenia, że lepiej nie przepłacać za choinkę i zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na prezenty, które znajdą się pod nią. Jodła czy świerk, sztuczna czy żywa, mała czy duża - niezależnie od tego, jak wyobrażasz sobie swoje idealne drzewko, podpowiadamy, gdzie możesz kupić je taniej.

W kolejce po choinkę

Jest sposób, by za choinkę nie zapłacić nic. I bynajmniej nie chodzi nam o nielegalne wycinanie drzewek w lesie - mamy łatwiejsze i bezpieczniejsze rozwiązanie. Wczoraj pisaliśmy o corocznej akcji radia RMF FM, które już po raz 12 rozda darmowe drzewka w 12 polskich miastach. Co prawda ustawiając się w ogromnej kolejce zaoszczędzimy pieniądze, jednak możemy stracić sporo czasu. Jest to więc rozwiązanie dla osób, które mają wystarczająco dużo cierpliwości, zaparcia i wolnego czasu, by w dzień powszedni stanąć w kolejce sięgającej nawet kilkaset osób. Jeżeli wizja ta Was odstraszyła, chyba właśnie straciliście szansę na darmowe świąteczne drzewko.

Żywe drzewko z rabatem

Wciąż masz jednak opcję na zaoszczędzenie - dobre promocje na choinki przygotowały znane sklepy i to nie tylko te stacjonarne.

Agito oferuje świeżo ścięte jodły kaukaskie o wysokości 150-200 cm za jedyne 99 zł. Cena ta jest bardzo okazyjna, czego dowodem mogą być ceny na przedsklepowych parkingach oraz targach (od 100 do 250 zł, w zależności od wysokości). Co ważne, Agito oferuje także darmową dostawę drzewka, czyli martwienie się o przewóz choinki w aucie mamy z głowy, decydując się na zakup w tym sklepie. Niestety jest jedno "ale", które może być przeszkodą nie do pokonania - oferta sprzedaży żywych choinek z dostawą do domu ważna jest jedynie w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Choinki zamawiać można do 15.12.201, a dostarczone zostaną w dniach 17-23.12.2014.

Leroy Merlin również oferuje żywe jodły kaukaskie z darmową dostawą. Tu na szczęście nie ma jednak ograniczeń miast, do których drzewko zostanie dowiezione. Ceny choinek w tym sklepie wahają się od 55 zł (za jodłę o wysokości od 100 do 130 cm), do 195 zł (za jodłę o wysokości od 200 do 225 cm). Oferta darmowej dostawy obejmuje zamówienia złożone w sklepie internetowym w dniach od 1.12 do 17.12.2014 roku.

Ofertę Last Minute na naprawdę tanią choinkę znajdziemy w Auchan. Tam za drzewko w doniczce o wysokości od 140 do 150 cm zapłacimy 22,99 zł. Trzeba się jednak pośpieszyć - oferta jest ważna tylko w terminie od 7 do 10 grudnia 2014 roku.

 

Sztuczne choinki w promocji

Nie tylko żywe drzewka uda nam się kupić w dobrych cenach. Agito przygotowało dużo okazji na sztuczne choinki, które kupimy nawet 80 zł taniej.

Podobnie jak w przypadku żywych drzewek, w Leroy Merlin kupimy także sztuczne choinki w całkiem dobrych cenach. Drzewko o wysokości 180 cm będzie nasze za 69 zł. Taka cena obowiązywać będzie do 31.12.2014 roku.

 

Także na Allegro znajdziemy sztuczne drzewka w dobrych cenach. Co więcej, robiąc zakupy na tej platformie, możemy skorzystać z mobilnej promocji, w której pobrać można kupon na 20 zł do zrealizowania na zakupy za min. 50 żł. Rabat ten będzie dostępny do niedzieli.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close