logo

Gdzie otrzymasz darmowe próbki dla swojego dziecka?

16lip 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

1

Szukasz darmowych próbek dla swojego maleństwa? Specjalnie dla Ciebie sprawdziliśmy, które firmy rozdają prezenty dla mam i ich pociech.

AKTUALIZACJA: Szukasz więcej informacji na temat próbek produktów dla dzieci i niemowląt? Znajdziesz je w naszym najnowszym artykule o darmowych próbkach produtków dla dzieci.

W zeszłym roku pisaliśmy w artykule "Jesteś lub wkrótce zostaniesz mamą? BoboVita podaruje Ci darmowe próbki" o darmowych próbkach, które można było otrzymać od BoboVita. W skład zestawu wchodził poradnik żywienia małego dziecka, posiłek w słoiczku oraz kaszka - na szczęście ta akcja obowiązuje nadal :-) Szczegóły znajdziecie na BoboVita -> dołącz do klubu mamy rządzą.

Upominki za rejestrację

Przystępując do programu Bebilon oraz do klubu Bebiko otrzymasz gratisy dla siebie oraz dla swojego maluszka. Rejestracja przebiega podobnie - wystarczy podać swoje dane do logowania, między innymi adres e-mail i hasło. Na wstępie, w BebiProgram otrzymujesz bezpłatny zestaw materiałów edukacyjnych i upominków dla przyszłej mamy i maluszka (próbki mleka Bebilon, poradnik ekspertów, śliniaczek, teczki na dokumenty), a w BebiKlub bezpłatne próbki mleka Bebiko dla dzieci do 18. miesiąca życia.

(źródło: BebiProgram.pl)

(źródło: BebiKlub.pl)

Jakie jeszcze korzyści płyną z rejestracji w BebiKlub i BebiProgram?

  • korzystanie z materiałów edukacyjnych z zakresu szkoły rodzenia i dotyczących pierwszych chwil dziecka (udostępniane w formacie PDF i video)
  • otrzymywanie zniżek i kuponów rabatowych na produkty Nutricia
  • otrzymywanie newsletterów
  • możliwość kontaktowania się z ekspertami z zakresu zagadnień związanych z żywieniem i rozwojem dziecka

Więcej informacji i formularz rejestracyjny znajdziesz na BebiKlub -> rejestracja i BebiProgram -> rejestracja. Ponadto, znaleźliśmy świetną akcję promocyjną organizowaną przez Mustela Polska. Użytkownicy, którzy śledzą facebookowy profil Mustela Polska FB mogą pomóc w jego kreatywnym rozbudowywaniu. 7 lipca został opublikowany post, w którym trzy użytkowniczki otrzymały prezenty za największą kreatywność i zaangażowanie. Okazuje się, że takie nagrody otrzymują co miesiąc te osoby, które dzielą się komentarzami pod wtorkowymi postami o marce Mustela Polska. Kobiety wygrały zestaw składający się z torby oraz kosmetyków (olejek przeciw rozstępom z linii Mustela Maternite, płyn PhysiObébé i krem Hydra Bébé® - do twarzy z linii Mustela Bébé).

(źródło: Facebook.com/MustelaPolska)

Obecnie również można komentować post i odpowiedzieć na pytanie: Jak szybko należy wsmarować kosmetyk po zakończeniu kąpieli? I dlaczego to jest ważne?

 

Jeśli chcesz wygrać ciekawe nagrody lub otrzymać praktyczne gratisy, skorzystaj z naszych porad. Warto wziąć udział w tego typu akcjach, ponieważ nic Cię to nie kosztuje, a możesz dostać zupełnie za darmo prezenty dla siebie i swojego maluszka. A teraz na pewno każde próbki i akcesoria się przydadzą! Zobacz także inne rabaty na artykuły dla dzieci:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close