logo

Gdzie można wygrać bilety na letnie festiwale i koncerty?

31maj 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Lato zbliża się do nas wielkimi krokami - to zatem najlepszy czas, żeby zaplanować swój wypoczynek! Mamy dla Was kilka sposobów na to, gdzie na przykład zgarnąć za darmo bilety na różnego rodzaju koncerty oraz festiwale, takie jak Open’er Festival w Gdyni!

Reklama

Masz już plany na lato 2016? Przygotuj się, bo mamy dla Ciebie duuuużo dobrego! Co powiesz na przykład na Open'er Festival w Gdyni, albo na Kraków Live Festival? Mamy sposób na to, jak za darmo tam pojechać! Wygraj bilety i po sprawie. Tak, tak, ale najpierw trzeba wiedzieć jak je zdobyć - i tu wkracza redakcja Gdzie Promocja, a dzisiaj raczej: Gdzie Konkursy ;-) Zobaczcie jak zgarnąć darmowe bilety na najlepsze festiwale i koncerty.

Wygraj bilety na Open'er Festival

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób, które kupiły rolki, hulajnogę, deskorolkę, ochraniacze lub akcesoria skatingowe marki Spokey. Wystarczy następnie udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Powiedz nam, co kręci Cię w sporcie... Na odpowiedź masz tylko 300 znaków! Konkurs trwa do 5 czerwca 2016 roku, natomiast to, co jest nagrodą, naprawdę pozytywnie Cię zaskoczy.

Za zajęcie pierwszego miejsca do wygrania jest dwuosobowy weekendowy bilet wstępu na imprezę Open'er Festival w Gdyni o łącznej wartości prawie 800 złotych.

W konkursie oceniania będzie przede wszystkim pomysłowość i kreatywność.

Szczegóły i regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Koncert Blind Guardian

Bilet na koncert zespołu Blind Guardian można wygrać między innymi poprzez uzupełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie Wyspa.FM. Wystarczy tylko podać swoje dane oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Ile razy Blind Guardian gościł w Polsce? To naprawdę prosty konkurs - trwa do 17 czerwca 2016 roku do niestandardowej godziny: 22:23 ;-)

(źródło: www.blind-guardian.com)

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Zgarnij bilet na Open'er Festival

W tym konkursie mamy natomiast czas na wykazanie się. Aż do 11 sierpnia 2016 trwa loteria Heinekena, która jest naprawdę banalnie prosta:

  1. Kup Heinekena w promocyjnej butelce lub puszcze
  2. Wpisz kod spod kapsla lub zalewczki na stronie heineken.com.pl

To chyba najprostszy z tych wszystkich konkursów. Możesz połączyć kupowanie piwa z wygrywaniem biletów na Open'er w Gdyni lub Kraków Live Festival. Możesz też nie robić nic... Co wybierasz? ;-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close