logo

Gdzie można wygrać auto? Przegląd najlepszych konkursów

14sty 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Kamila Franczak

0

Jeśli marzysz o własnych czterech kołach, to na pewno zainteresują Cię konkursy, w których można wygrać auto. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze akcje promocyjne. Dzięki naszemu artykułowi poznasz ich zasady i czas trwania. Zapraszamy do zabawy!

Więcej niż samochód

Tym razem mamy dla Ciebie konkursy samochodowe, w których są przewidziane atrakcyjne nagrody pocieszenia. Pamiętaj, że dodatkowa liczba nagród zwiększa Twoją szansę na wygraną!

Loteria urodzinowa Kaskada

W loterii Kaskada Nagród do wygrania jest aż 5 samochodów Renault Twingo. Zasady są proste. Należy kupić Kaskadę w dowolnym punkcie LOTTO i odebrać kupon loterii, który zawiera specjalny kod. Kupony są sprzedawane od 11 stycznia do 14 lutego 2016 r. Na stronie loterii dokonujesz rejestracji kodu. Później dowiadujesz się, czy wygrałeś. Twój kod jest na liście konkursowej? To wspaniale! Teraz musisz tylko zadzwonić na infolinię loterii.

Loteria Kaskada

Nagrody nie kończą się na autach. Ponadto w loterii Kaskada można wygrać:

  • 205x bon ANSWEAR o wartości 200 zł
  • 55x tablet Lenovo A7
  • 5x laptop Lenovo IdeaPad
  • 15x aparat Sony Alpha

"Cztery pory roku" z FOTOJOKER

Akcja trwa 28 grudnia 2015 do 30 kwietnia 2016 r. W konkursie czeka na Ciebie Fiat 500. Nagrody pocieszenia to 1 aparat Olympus i 8 kuponów o wartości 200 zł na wykonanie CEWE Fotoksiążki.

Wystarczy, że kupisz produkt marki Olympus w sklepie stacjonarnym lub internetowym FOTOJOKER, wykonasz zdjęcie, które nawiązuje do czterech pór roku i zarejestrujesz je na stronie konkursowej. Jury wyłoni najlepsze autorskie fotografie. Uwaga! W konkursie ważne jest zachowanie paragonu po zakupie aparatu.

konkurs fotograficzny

Wygraj Subaru z Halls

Loteria Halls trwa do 29 lutego 2016 r. Po zakupie produktu promocyjnego pozostawiasz oryginalną owijkę z kodem, który rejestrujesz na stronie konkursu. Można w nim wygrać Subaru WRX STI lub 1 z 500 bonów Media Markt o wartości 100 zł.

Halls konkurs

Nowe auto = nowy look

Nowy samochód aż prosi się o nowy look. Zobacz aktualne promocje odzieżowe i zaszalej ze swoim wizerunkiem! :)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close