logo

Gdzie kupić wentylator w dobrej cenie?

05cze 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Weronika Mazerska

0

Fala upałów dotarła do naszego kraju, a słupki rtęci przekroczyły magiczne 30 stopni. To znak, że najwyższy czas pomyśleć o wentylatorze, który pomoże Wam nieco ochłodzić się w tak gorące dni. Gdzie kupicie je w promocji? Wyszukaliśmy dla Was zniżki na wentylatory!

Reklama

Rozpoczęło się prawdziwe lato! W tak gorące dni szukamy różnych sposobów na ochłodę i obniżenie nieco temperatury w naszych domach. Do tego przyda Wam się wentylator :-) Szukacie promocji? U nas je znajdziecie! Przejrzeliśmy oferty różnych sklepów z wyposażeniem domu, a także supermarketów i wypatrzeliśmy dla Was zniżki na większe, stojące (podłogowe) wentylatory oraz mniejsze, biurkowe wiatraki, które pomogą Wam znieść upały :-)

Gdzie kupić wentylatory?

Stojące

Sprawdziliśmy, gdzie w dobrej cenie kupicie stojące wentylatory o różnej wielkości, które będziecie mogli rozstawić w dowolnym miejscu w swoim domu na podłodze. Niektóre z nich znajdziecie w promocji, inne mają bardzo dobrą, regularną cenę.

Powyższe wentylatory znaleźliśmy w Allegro, Lidlu i RTV Euro AGD. Zarówno wentylator z Lidla i RTV AGD posiada moc 45W. Wiatrak z Allegro dostępny jest w najniższej cenie i dodatkowo z mocą 50W. Jednak wiatrak z Lida pomimo wyższej ceny posiada takie udogodnienia jak: funkcja czasomierza - możliwość zaprogramowania do 7,5 h, zdalne sterowanie.

Zarówno jeden, jak i drugi wiatrak pochodzą ze sklepu e-MAG i są w miarę w podobnej cenie. Jednak model Esperanza charakteryzuje się większą mocą - 50W czyli o 10 więcej niż drugi model.

W sklepie Neonet znaleźliśmy ich bestseller w atrakcyjnej cenie! Wentylator Ravanson w cenie 89 zł z mocą 45W.

Biurkowe

Potrzebujecie małego wiatraka w sam raz na biurko czy na stół? Kupicie go nawet ok. 15  zł! Niemożliwe? A jednak! Na stronie e-MAG znaleźliśmy wentylatory biurkowe w bardzo atrakcyjnych cenach!

 

Najtańszy z przedstawionych wyżej wentylatorów ma największą moc, 25W i kosztuje jedynie 14,73 zł! Ciekawą opcją jest również wentylator na usb, który możesz podłączyć do komputera i ochładzać się w upalne dni w pracy!

Wentylator z Media Markt ma moc 17W, ten dostępny w Allegro jest w wersji podłączanej do USB. Wiatrak z Castoramy posiada moc 25W, czyli jest mocniejszy od modelu z Media Markt.

Mamy nadzieję, ze znaleźliście coś dla siebie! Na upały za oknem, poza wentylatorem, przyda Wam się także uzupełnienie letniej garderoby o kilka przewiewnych rzeczy. Spójrzcie na aktualne promocje:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close