logo

Gdzie kupić wentylator w dobrej cenie?

26cze 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Weronika Mazerska

0

Fala upałów dotarła do naszego kraju, a słupki rtęci przekroczyły magiczne 30 stopni. To znak, że najwyższy czas pomyśleć o wentylatorze lub wiatraku, który pomoże Wam nieco ochłodzić się w tak gorące dni. Gdzie kupicie go w rozsądnej cenie? Podpowiadamy.

Reklama

Trwa prawdzie lato! W tak gorące dni szukamy różnych sposobów na ochłodę i obniżenie nieco temperatury w naszych domach. Do tego przyda Wam się wentylator :-) Szukacie promocji? U nas je znajdziecie! Przejrzeliśmy oferty różnych sklepów z wyposażeniem domu, a także supermarketów i wypatrzeliśmy dla Was zniżki na większe, stojące (podłogowe) wentylatory oraz mniejsze, biurkowe wiatraki, które pomogą Wam znieść upały także w pracy :-) 

Postanowiliśmy zaktualizować dla Was artykuł, który pisaliśmy kilka tygodni temu. Niestety, ceny wentylatorów, ze względu na ogromne zainteresowanie tym towarem w ostatnim czasie, znacznie wzrosły - nawet o kilkadziesiąt złotych na modelu. Dodatkowo, trudno jest znaleźć jakiekolwiek obniżki na ten sprzęt. Nie ma co się dziwić, temperatury na zewnątrz sprawiają, że często stajemy przed koniecznością zakupu wentylatora.

Gdzie kupić wentylatory?

Stojące

Sprawdziliśmy, gdzie w dobrej cenie kupicie stojące wentylatory o różnej wielkości, które będziecie mogli rozstawić w dowolnym miejscu w swoim domu na podłodze. Ceny większości wiatraków są wysokie, postanowiliśmy jednak znaleźć dla Was modele, których cena nie przyprawia o zawrót głowy.

  • Lidl - wentylator stojący 45W - w cenie 129 zł 
  • RTV EURO AGD - wiatrak MPM 50W - w cenie 99,99 zł 
  • Allegro - wentylator stojacy 45W - w cenie 84 zł 

  1. Allegro - Wentylator podłogowy stojacy 40W - w cenie 109 zł 
  2. Allegro - Wentylator Stojący Podłogowy Przenośny obrotowy 45W w cenie 107 zł 

Powyższe wentylatory znaleźliśmy na Allegro. Są w podobnej cenie, jednak model czarny posiada 5W więcej. Kupując zarówno jeden, jak i drugi model możecie skorzystać z rat 0%, więc nie odczujecie tak bardzo zakupu wentylatora np. jeżeli musicie kupić kilka sprzętów.

W Komputroniku znaleźliśmy wentylator stojący Esperanza 50W w cenie 79,90 zł. Jak na tę moc jest to dobra cena. Wiatrak możecie zamówić i skorzystać z darmowego odbioru osobistego nawet w ciągu godziny. To dobra opcja - macie pewność, że sprzęt, który chcecie kupić, na pewno będzie na miejscu ;-)

Biurkowe

Wentylator biurkowy w dobrej cenie znaleźliśmy w Castoramie. Kosztuje 49,98 zł. Jest nieco słabszy niż modele stojące, wyżej zaproponowane, ale z pewnością dobrze sprawdzi się na biurku czy stole i przyniesie dużą ulgę podczas upałów. Wiatraki możecie kupić online lub stacjonarnie, ale z naszego doświadczenia wynika, że półki z wentylatorami ostatnio świecą pustkami :(

  1. Castorama - wentylator biurkowy za 49,98 zł:

Taniego wentylator, który kupicie zarówno online, jak i stacjonarnie (sprawdźcie wcześniej dostępność produktu) znaleźliśmy także w Leroy Merlin. Zapłacicie za niego 39,99 zł. Sprzęt ma moc 21W.

  1. Leroy Merlin - wentylator biurkowy w cenie 39,99 zł:

Na upały za oknem, poza wentylatorem, przyda Wam się także uzupełnienie letniej garderoby o kilka przewiewnych rzeczy. Pamiętajcie, by w tak gorące dni ubierać się w lekkie tkaniny. Dodatkowo, zadbajcie o ochronę oczu korzystając z okularów przeciwsłonecznych oraz noście czapki by zmniejszyć ryzyko udaru słonecznego. Aktualnie w większości sieciówek trwają wyprzedaże letnie. Sprawdźcie nasz artykuł z listą obowiązujących teraz letnich przecen!

A najlepszych ofert z sezonowych obniżek szukajcie poniżej.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close