logo

Gdzie kupić artykuły do szkoły - porównanie ofert supermarketów

26lip 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Powoli zbliżamy się do półmetka wakacji, a to najwyższy czas, żeby pomyśleć o zakupach przed rozpoczęciem roku szkolnego. Wydatków związanych z powrotem do szkoły jest naprawdę wiele, dlatego lepiej nieco wcześniej zacząć rozglądać się za promocjami. Sprawdziliśmy, w których supermarketach kupicie tanio zeszyty, bloki czy plecaki.

Reklama

Powrót do szkoły nie tylko dzieciom spędza sen z powiek. Przed początkiem września rodzice robią się nerwowi. Po wakacyjnych wyjazdach i urlopach czeka na nich kolejny, spory wydatek - szkolna wyprawka. Zamiast zostawiać zakup podręczników, przyborów, zeszytów i innych szkolnych artykułów na ostatnią chwilę, lepiej odpowiednio wcześniej rozglądać się za promocjami i z wyprzedzeniem zacząć kompletować asortyment szkolny dla dzieci. Najczęściej najniższe ceny na tego typu asortyment znajdziecie w supermarketach, gdzie ceny zeszytów i produktów papierniczych są dużo niższe niż w popularnych księgarniach. Dlatego właśnie postanowiliśmy sprawdzić, w których supermarketach naprawdę tanio skompletujecie szkolną wyprawkę.

Promocje na artykuły szkolne w supermarketach - porównanie cen

Bez jakich atrybutów nie może obejść się żaden uczeń? W każdym uczniowskim tornistrze, poza podręcznikami i książkami, powinny znaleźć się zeszyty, blok rysunkowy czy zestaw długopisów. To totalne minimum każdego ucznia. Gdzie kupicie te artykuły w dobrej cenie?

Zeszyty szkolne

Biedronka:

  • zeszyt A5 32 kartki - 0,79 zł
  • zeszyt A5 60 kartek - 1,29 zł
  • zeszyt A5 96 kartek - 2,99 zł

Carrefour:

  • zeszyt A5 32 kartki - 1,19 zł
  • zeszyt A5 60 kartek - 1,99 zł
  • zeszyt A5 80 kartek - 2,99 zł

Auchan:

  • zeszyt A5 16 kartek - 0,49 zł

Zeszyty do szkoły w dobrej cenie uda Wam się kupić w Biedronce. Za 60 kartek zapłacicie tylko 1,29 zł.

Blok rysunkowy

Sklep Ilość kartek Cena
Lidl 100 4,99 zł
Carrefour 10 2,99 zł
Auchan 20 1,29 zł

W najlepszej cenie blok rysunkowy kupicie w Lidlu - tam za 100 arkuszy zapłacicie tylko 4,99 zł.

Przybory szkolne

Poza zeszytami i blokiem, każdy uczeń musi posiadać także przybory - ołówek, długopis, nożyczki, klej - takie, które pomogą mu w wykonywaniu szkolnych zadań i prac domowych. W Biedronce wybrane przybory szkolne kupicie za 3,99 zł:

Przybory szkolne porównanie cen

Do wyboru: klej, gumki do ścierania, temperówki, długopisy, ołówki i nożyczki. Przybory szkolne kupicie także w Lidlu, tam ceny zaczynają się jednak od 2,99 zł (o 1 zł mniej niż w Biedronce):

Lidl przybory szkolne

W Lidlu już od 2,99 zł kupicie nożyczki, temperówki, kredki czy długopisy.

Plecaki szkolne

Wasze dziecko wyrosło już z poprzedniego plecaka? Szukacie tornistrów w dobrej cenie? W znanych supermarketach udało nam się znaleźć nie tylko szkolne przybory, ale także plecaki dla chłopców i dziewczynek. Ile za nie zapłacicie?

  • Biedronka - plecak Puma lub Reebok za 59,90 zł:

Plecaki do szkoły promocje

  • Lidl - młodzieżowy plecak szkolny za 59,90 zł (oferta ważna od 30.07):

Lidl plecaki do szkoły promocja

  • Lidl - dziecięcy plecak na kółkach za 39,99 zł (oferta ważna od 30.07):

Lidl plecaki do szkoły promocja

W Carrefourze ceny plecaków szkolnych (dla mniejszych dzieci) zaczynają się już od 33,70 zł:

Plecaki do szkoły promocje

Za bardziej młodzieżowe plecaki dla dzieci do szkoły będziecie musieli zapłacić w Carrefourze 42,10 zł:

Plecaki do szkoły promocje

To z pewnością nie koniec okazji na szkolne przybory i plecaki przed rozpoczęciem nowego roku. Jesteśmy pewni, że w supermarketach pojawią się jeszcze promocje. Jeśli jednak chcecie z wyprzedzeniem zacząć kompletować szkolną wyprawkę dla dziecka - wiecie już, do jakich sklepów warto zajrzeć.

Wyprawka szkolna i podręczniki to nie jedyny koszt przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Zanim Wasze pociechy wybiorą się do szkoły, musicie jeszcze obkupić je w strój na WF, a także nowe buty czy ubrania, jeśli wyrosły już z rzeczy z poprzedniego sezonu. Gdzie znajdziecie zniżki na dziecięcą odzież i obuwie?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close