logo

Gdzie gwarantowana dostawa przed Świętami?

17gru 2015

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Prawie nikt nie lubi robić prezentów świątecznych na ostatnią chwilę. Dlatego pewnie większość z Was ustala sobie dzień, w którym idzie robić świąteczne zakupy i tego terminu dotrzymuje. Jeżeli zamawiacie prezenty ze sklepów internetowych, również one muszą dotrzymać pewnych terminów. Zobaczcie, gdzie gwarantują dostawę przed Świętami i do którego dnia musicie złożyć zamówienie, żeby przesyłka przyszła przed Wigilią Bożego Narodzenia!

Reklama

Doskonale wiemy, że są wśród Was dzielni pomocnicy Świętego Mikołaja, którzy robią prezenty na Święta Bożego Narodzenia swoim bliskim. W sklepach stacjonarnych (szczególnie tych znajdujących się w centrach handlowych) rozpoczyna się przedświąteczny szał - wielu ludzi krząta się pomiędzy półkami, towar jest przekładany z miejsca na miejsce, pracownicy sklepów są wręcz rozchwytywani przez klientów i zasypywani milionem pytań... Co roku jest tak samo, prawda? ;-) Dlatego my z czystym sumieniem polecamy zakupy w sklepach internetowych. Wiemy jednocześnie, że wielu z Was może obawiać się tego, że zamówiony towar nie dojdzie na czas. Jednak wiele sklepów internetowych składa deklaracje, że zamówienia dotrą do Was idealnie na Święta. Zobaczcie, w których sklepach taka obietnica została złożona oraz do którego dnia musicie złożyć zamówienie, żeby przesyłka przyszła do Was na czas.

Dostawa przed Świętami 2015

Dostawa przed Świętami

Listę sklepów, które gwarantują dostawę na Święta, podzieliliśmy na kilka kategorii pod względem daty ostatecznego składania zamówień (po to, żeby paczka dotarła do Was przed Świętami). Lista będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Zamówienia do 20.12

 

Zamówienia do 21.12

 

Zamówienia do 22.12

  • Yes (do godz. 12:00)
  • AVANS (do godz. 21:00) - przy wyborze płatności za pobraniem
  • ELECTRO (do 21:00)
  • Media Expert (do 21:00) - produkty oznaczone napisem "Gwarancja dostawy przed Świętami"
  • Perfumeria (do 8:00)
  • TXM (do godz. 12:00)

 

Zamówienia do 23.12

  • RTV EURO AGD (do godz. 14:00)
  • Ole Ole! (do godz. 14:00) - produkty oznaczone zielonym prezentem

Jesteśmy pełni podziwu tym firmom, które decydują się w tak krótkim czasie przed Wigilią Bożego Narodzenia rozwozić dla Was prezenty. Jednogłośnie możemy stwierdzić, że to pracowite elfy, które tak jak Wy, pomagają Świętemu Mikołajowi :-) Jeżeli chcecie skorzystać z propozycji tych sklepów i zrobić w nich zakupy przedświąteczne, zobaczcie także najnowsze kupony rabatowe. Zaoszczędzicie na prezentach i będziecie pewni, że prezent znajdzie się na czas pod choinką!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close