logo

Gang Świeżaków w Lidlu? Czy dzieci pokochają figurki Stikeez?

31sty 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Od 6 lutego rusza akcja promocyjna sieci supermarketów Lidl skierowana głównie do najmłodszych konsumentów. Figurki Stikeez łudząco przypominają Gang Świeżaków. Czy je również pokochają dzieci? Szczegóły akcji znajdziecie w naszym artykule.

Reklama

Dobrze wiecie, że promocja związana z Gangiem Świeżaków w Biedronce okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzieciaki tak pokochały pluszowe warzywa, że w pewnym momencie zabrakło maskotek, a handel na portalach aukcyjnych kwitł. Do tej pory łudząco podobne maskotki możecie kupić na AliExpress pod tym linkiemLidl planuje już swój kontratak ruszając z nową akcją promocyjną.

Sikeez Lidl

Stikeez - co to takiego?

Do tej pory Stikeez w różnych wydaniach znane były klientom Lidla poza granicami naszego kraju, ale już od poniedziałku 6 lutego zawitają także do Polski. Co to takiego? Stikeez to gumowe figurki, które można przyklejać na biurku, stoliku, kubku i w innych miejscach. Nasze, polskie łudząco przypominają maskotki z Gangu Świeżaków Biedronki, o czym już huczy w Internecie. Zastanawiamy się czy dzieciaki pokochają Stikeez tak samo, jak Świeżaki? Co myślicie? Chętnie poznamy Wasze opinie! Podzielcie się z nami w komentarzach. Czy Stikeez będą sposobem na to żeby dzieci pokochały warzywa i owoce to dopiero się okaże, ale warto wcześniej zapoznać się z zasadami promocji, bo jeśli figurki będą tak popularne jak Świeżaki to chyba nie chcecie żeby powtórzyła się sytuacja rodem z Biedronki :-)

Zasady akcji

Stikeez Lidl

-> REGULAMIN akcji

 

 

W czasie trwania promocji od 6 lutego 2017 do 5 marca 2017 (lub do wyczerpania zapasów) możecie zebrać 24 gumowe figurki Stikeez z Lidla przedstawiające warzywa lub owoce.

Każde wydane 40 zł na zakupy w Lidlu to 1 figurka Stikeez za darmo. Dodatkowo, jeżeli wśród Waszych zakupów będzie dowolne świeże warzywo lub owoc to otrzymacie kolejną figurkę w prezencie :-) Warto więc kupować zdrowe rzeczy! Po zebraniu wszystkich figurek Stikeez będziecie mogli dokupić pudełko do ich przechowywania z planszą do gry za 8,99 zł i wieczorami spędzać czas z dzieciakami na graniu w planszówkę. Wszystkie szczegóły akcji znajdziecie w katalogu Lidla ważnym od 06.02 na str. 2-3.

Z akcji są wyłączone: napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do poczatkowego żywienia niemowląt oraz przedmioty służące do karmienia piersią.

Nie jest tajemnicą, że Lidl i Biedronka nieustannie próbują prześcigać się w promocjach. Czy Lidl dorówna Biedronce i Stikeez okażą się jeszcze bardziej popularne niż Gang Świeżaków? Na to musimy jeszcze trochę poczekać. Bez czekania natomiast możecie skorzystać z innych rabatów, które na pewno spodobają się dzieciakom podobnie, jak pluszowe warzywa :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close