logo

Gang Słodziaków zamiast Gangu Świeżaków w Biedronce - rusza nowa akcja!

21sie 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Po kultowej akcji Biedronki z Gangiem Świeżaków, czas na nową odsłonę programu lojalnościowego tego dyskontu. Już wkrótce zamiast maskotek owoców i warzyw za zakupy w Biedronce otrzymacie pluszaki przypominające zwierzaki z nowego Gangu Słodziaków!

Reklama

Gang Świeżaków pokochały setki dzieci w całej Polsce, a akcja ta odniosła ogromny sukces. W jej pierwszej odsłonie oczekiwania przerosły nawet samych organizatorów, a w sklepach szybko zaczęło brakować maskotek przypominających wyglądem owoce i warzywa. Po wielkim sukcesie Gangu Świeżaków czas na zupełnie nową odsłonę akcji. Już niebawem Biedronka ruszy z Gangiem Słodziaków, co tym razem na Was czeka?

Gang Słodziaków w Biedronce, czyli słodkie zwierzaki w akcji

Już od poniedziałku 27 sierpnia w Biedronce będzie można zbierać naklejki za zakupy, które później zostaną wymienione na nowe maskotki Gangu Słodziaków. Tym razem zamiast borówki Basi, kalafiora Krzysia czy rzodkiewki Żanety otrzymać będziecie mogli pluszaki liska, jeża, sowę, zająca (łącznie 6 maskotek do wyboru).

Gang Słodziaków w BiedronceŹródło: mamadu.pl

Same Słodziaki to jednak nie koniec niespodzianek. Poza nowymi maskotkami w Biedronce będzie można kupić także książkę z opisem przygód zwierzaków z Gangu Słodziaków i ilustracjami Wojciecha Stachyra. Dzięki temu Wasze pociechy będą mogły jeszcze bliżej poznać nowe, urocze pluszaki :-)

Jak odebrać Słodziaka? Zasady promocji

Odsłona Gangu Słodziaków opiera się na takim samym mechanizmie co akcja z pluszakami Gangu Świażaków. Klienci zbierają naklejki na specjalnej karcie, a te z kolei są przyznawane za punkty za zakupy w Biedronce.

Jak przyznawane są punkty?

  • Każde wydane 40 zł na zakupy w Biedronce - 1 punkt
  • Zakupy z Kartą Moja Biedronka - 1 punkt
  • Zakup owoców i warzyw - 1 punkt
  • Zakup produktów specjalnych za min. 10 zł - 1 punkt.

Za każdy punkt przysługuje jedna naklejka, a po zebraniu 60 możecie odebrać Słodziaka za darmo. 30 punktów pozwoli Wam na zakup Słodziaka za 19,99 zł. Natomiast za 15 zebranych naklejek odbierzecie za darmo książkę „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”, która normalnie kosztuje 9,99 zł. Naklejki będą wydawane do 18 listopada.

Po poprzedniej akcji Biedronki z Gangiem Świeżaków, Lidl także wystartował z podobną promocją na Lidlaki. Jesteśmy ciekawi czy i tym razem dyskont ten zaproponuje coś podobnego do Gangu Słodziaków.

Nie chcecie czekać na zebranie wszystkich naklejek? Znaleźliśmy Słodziaki na AliExpress za 5,50$, czyli około 21 zł z darmową dostawą:

Gang Słodziaków w Biedronce

Szukacie jeszcze więcej zniżek na maskotki i zabawki? Mamy dla Was rabaty!

Źródło zdjęcia głównego: https://mamadu.pl/138385,tak-wyglada-gang-slodziakow-z-biedronki-zdjecia

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close