logo

Galanteria skórzana Wittchen w Lidlu - czy warto?

20lis 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, marka Wittchen ponownie zawita do Lidla. Tym razem będziecie mogli sprawić sobie lub swoim bliskim nie tylko skórzaną torebkę, ale także elegancki portfel, pasek czy rękawiczki. To doskonały moment, żeby pomyśleć o świątecznych prezentach. Ale czy warto?

Reklama

Jeśli zastanawiacie się już, co w tym roku podarujecie bliskiej Wam osobie i tym razem chcecie postawić na prostotę, elegancję i klasykę, w Lidlu po raz kolejny pojawią się produkty sygnowane marką Wittchen. Będziecie mogli je zakupić w każdym supermarkecie od soboty 2 grudnia. Tego typu akcje promocyjne cieszą się bardzo dużą popularnością, a w wielu sklepach w Polsce ludzie wręcz "zabijają się" o torebki czy portfele marki Wittchen, które można kupić w Lidlu. Gazety rozpisują się wówczas o rękoczynach i długich kolejkach, jakie ustawiają się przed supermarketami w dniu pojawienia się produktów Wittchen w Lidlu. Ale czy naprawdę warto zrywać się z samego rana żeby wyczekiwać na mrozie? Tym bardziej, że przed Świętami zainteresowanie galanterią skórzaną na pewno będzie jeszcze większe?

Szum związany z produktami Wittchen w Lidlu skłonił nas do tego, żeby bliżej przyjrzeć się aktualnej ofercie i sprawdzić, czy rzeczywiście ceny podane w przedświątecznej gazetce Lidla są tak kuszące i atrakcyjne względem regularnych cen na stronie Wittchen.

Upominek z klasą - wart swojej ceny?

Wittchen w Lidlu

Jeśli nie lubicie kupować świątecznych prezentów na ostatnią chwilę i wolicie odpowiednio wcześniej zacząć się rozglądać za eleganckimi i oryginalnymi upominkami, które naprawdę przypadną do gustu obdarowywanej osobie, warto wydać na nie nieco więcej. Tym bardziej, że przed Świętami promocji naprawdę nie brakuje. Już w najbliższy piątek 24 listopada rusza dzień największych wyprzedaży w całym roku. Listę promocji na Black Friday 2017 znajdziecie w naszym artykule, który codziennie dla Was aktualizujemy o nowe rabaty.

Już niedługo będziecie mogli skorzystać także z kolejnej, przedświątecznej okazji. W Lidlu od 2 grudnia dostępne będą torebki, portfele, rękawiczki i paski marki Wittchen. Ale czy warto się o nie pokusić? 

Wittchen w Lidlu na Święta - warto czy nie warto? Oto jest pytanie!

W ofercie Lidla obowiązującej od 02.12.2017 znajdziecie galanterię skórzaną marki Wittchen, a wśród niej:

  • 42 wzory torebek - 189 zł za sztukę
  • 43 wzory portfeli - 159 zł za sztukę
  • 12 wzorów rękawiczek - 88 zł za sztukę
  • 7 modeli pasków - 79 zł za sztukę

Wszystkie produkty wykonane są ze skóry naturalnej. Sprawdziliśmy, czy ceny podane w gazetce Lidla naprawdę są konkurencyjne względem tych, które widnieją na stronie Wittchen. Na pierwszy ogień idą rękawiczki. Wzięliśmy je pod lupę!

Porównanie cen Wittchen na stronie i w Lidlu

W Lidlu za wszystkie modele skórzanych rękawiczek, bez względu na to czy są to modele damskie czy męskie, zapłacicie 88 zł:

Wittchen Lidl promocja

Za bardzo podobne wzory bezpośrednio na stronie marki będziecie musieli zapłacić nieco więcej. Ceny damskich rękwiczek skórzanych zaczynają się od 89 zł:

Wittchen w Lidlu

Jeżeli zdecydujecie się na zakup rękawiczek Wittchen w najtańszym wariancie na stronie marki, względem Lidla przepłacicie tylko 1 zł. A jak wygląda to w przypadku torebek - sztampowego produktu marki Wittchen?

Wittchen w Lidlu

Za wszystkie modele torebek - bez względu na rodzaj skóry, wielkość i kolor, zapłacicie w Lidlu taką samą cenę - 189 zł. Niestety, w gazetce nie znajdziecie wszystkich modeli, które dostępne będą w supermarketach, ale promocja ta będzie dotyczyła raczej kopertówek i mniejszych torebek. A ile będziecie musieli za takie zapłacić kupując je bezpośrednio w sklepie Wittchen? Za najtańszą torebkę wykonaną ze skóry zapłacicie na stronie 199 zł:

Torebki Wittchen promocja

Pozostałe modele są już znacznie droższe. Jeżeli więc marzy Wam się piękna, klasyczna torebka lub chcecie sprawić bliskiej Wam osobie świetny prezent, warto stanąć rano 2 grudnia w kolejce do Lidla po torebkę Wittchen :-) Jeśli jednak chcecie polować w Lidlu na portfele - bardziej opłaca Wam się zamówić je bezpośrednio przez stronę, gdzie za najtańsze modele skórzane zapłacicie już 79 zł. Może nie są one tak eleganckie, jak te w ofercie Lidla, ale ich jakość jest taka sama, a sporo możecie na nich oszczędzić. 

Sprawdziliśmy także, ile (i czy w ogóle) oszczędzicie na kupnie paska Wittchen w Lidlu. Najtańszy pasek damski ze skóry na stronie Wittchen kosztuje 79 zł, za model męski z kolei będziecie musieli zapłacić 99 zł, w Lidlu oszczędzicie więc 20 zł jeśli chcecie podarować nowy, elegancki pasek swojemu tacie czy dziadkowi. 

Musicie dobrze się zastanowić i przekalkulować, czy warto wstawać wcześnie rano i pędzić do Lidla. W przypadku torebek, będziecie mogli oszczędzić kilkadziesiąt złotych i w dużo niższej cenie upolować naprawdę bardzo eleganckie fasony. Jednak w przypadku pozostałych produktów korzyści nie zawsze będą tak duże, tym bardziej, że przed Świętami z pewnością Wittchen zaskoczy nas jeszcze niejedną promocją. 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close