logo

Galanteria skórzana Wittchen w Lidlu - czy to się opłaca?

25wrz 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wittchen słynie ze swoich eleganckich wyrobów galanteryjnych. Co jakiś czas produkty sygnowane tą marką możecie znaleźć w dobrze Wam znanym dyskoncie, w którym na co dzień robicie zakupy spożywcze. Już niedługo do Lidla kolejny raz zawitają produkty Wittchen, czy jednak warto je tam kupić? Sprawdziliśmy!

Reklama

Co jakiś czas wybrane produkty dobrze Wam znanej marki Wittchen możecie znaleźć w ofercie sklepów Lidl. Za każdym razem inne wzory i kolory trafiają na półki tego dyskontu, ale zawsze przed sklepem ustawiają się wtedy długie kolejki ciekawskich klientów, którzy marzą o nowej, skórzanej torebce czy portfelu. Co tym razem kupicie w Lidlu sygnowane marką Wittchen?

Galanteria Wittchen - co kupisz w Lidlu?

Produkty marki Wittchen będą dostępne w ofercie sklepów Lidl od soboty 6 października i jeśli chcecie zapolować na upatrzony przez siebie wzór, lepiej ustawcie się wcześnie rano w kolejce. A w co tym razem będziecie mogli się obkupić?

  • Torebka lub plecak ze skóry naturalnej (ponad 70 wzorów w ofercie) - 279 zł:

Wittchen w Lidlu

  • Listonoszka męska z naturalnej, włoskiej skóry (w 3 kolorach) - 189 zł:

Wittchen w Lidlu

Pełną ofertę znajdziecie w najnowszej gazetce Lidla ważnej od 01.10 str. 30-36.

Wittchen w Lidlu - czy warto?

279 zł za torebkę lub plecak i 189 zł za listonoszkę męską - to dużo czy mało? Postanowiliśmy skonfrontować ceny z Lidla z cenami w oficjalnym sklepie Wittchen. Sprawdziliśmy, czy na bezpośredniej stronie marki uda Wam się kupić wybrane modele torebek i listonoszek jeszcze taniej. Ceny torebek damskich w oficjalnym sklepie Wittchen zaczynają się od 179 zł, ale za tyle dostaniecie tylko małe, eleganckie kopertówki.

Za większe torebki, wyglądem już bardziej przypominające te, które od 6 października będą dostępne w Lidlu, będziecie musiały zapłacić na stronie Wittchen od 259 zł lub od 279 zł, ale to i tak bardzo podobnie, jak w Lidlu. Z jedną, małą różnicą. W cenie 279 zł kupicie w Lidlu aż 70 modeli większych toreb damskich ze skóry, w oficjalnym sklepie wybór modeli w tej cenie jest znacznie bardziej ogarniczony:

Wittchen w Lidlu

Ceny męskich listonoszek ze skóry naturalnej na oficjalnej stronie marki Wittchen zaczynają się od 179 zł, ale za tyle kupicie tylko jeden model, który znaleźliśmy w outlecie. Pozostałe są już droższe:

Wittchen w Lidlu

Wszystko wskazuje na to, że naprawdę warto wybrać się do Lidla w poszukiwaniu swojej wymarzonej torby lub listonoszki Wittchen :-) Różnice w cenach pomiędzy oficjalnym sklepem marki a dyskontem być może nie są ogromne i powalające, ale w Lidlu znajdziecie szerszy wybór produktów w tak atrakcyjnej cenie. A gdzie jeszcze czekają na Was zniżki na galanterię skórzaną? Sprawdźcie poniżej!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close