logo

Funball: Zbieraj zakrętki od PEPSI i odbierz nagrody

23kwi 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

9

Niedawno wspominaliśmy o mundialowym konkursie Coca-Coli. Dziś piszemy o tym, co zrobić, by zgarnąć atrakcyjne nagrody od PEPS: piłki, skrzydełka Hot Wings w KFC i promocyjne butelki Pepsi 0,5L.

Podobnie jak w promocji swojego największego konkurenta, tak samo Pepsi zdecydowało się na akcje polegającą na zbieraniu nakrętek i wymienianiu ich na upominki. Co trzeba zrobić, żeby wygrać? Kup butelkę 0,5 L, 1L lub 1,5L Pepsi, Pepsi Light, Pepsi Max, Pepsi Light Lemon, Pepsi Twist, Mirindy Orange, Mirindy Lemon, Mirindy Red Apple, 7UP, Mountain Dew lub 2,25L Pepsi z żółtą nakrętką z piłką. Zbieraj nakrętki, a kiedy będziesz ich miał 20 wymień na piłkę Funball - specjalnie zaprojektowaną z okazji nadchodzącego Mundialu. 10 nakrętek zapewni Ci 5 skrzydełek Hot Wings w KFC. Za 5 nakrętek możesz odebrać nową Pepsi w butelce 0,5L.

Promocja trwa od 1.05.2014 do 31.05.2014 w restauracjach KFC. Właśnie w sieci tych restauracji szybkiej obsługi odebrać możesz swoją nagrodę. Wystarczy, że zbierzesz odpowiednią liczbę zakrętek. Ważna informacja: przy jednej wizycie możesz odebrać maksymalnie jedną nagrodę. Szczegóły promocji znajdziesz na stronie https://www.funball.pl/promocja.php.

Żródła zdjęć: https://www.funball.pl/index.php

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close