logo

Frisco.pl: kody rabatowe na zakupy spożywcze

30cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Coraz częściej kupujemy online nie tylko odzież i sprzęt elektroniczny, ale również jedzenie. Jeśli wolicie wybierać płatki śniadaniowe za pomocą kursora, a nie podczas niekończącej się wycieczki do supermarketu, to te kody rabatowe do Frisco z pewnością Was ucieszą!

Reklama

Wyjście na większe zakupy spożywcze to tak naprawdę kilka godzin, które musimy spędzić na dojazd do sklepu, czas pomiędzy alejkami i szukanie produktów, czekanie na swoją kolej w kasie, pakowanie, a na koniec jeszcze stanie w korku podczas drogi powrotnej. Kiedy to czas liczy się najbardziej, nikt nie lubi go marnować - możemy wykorzystać te chwile na wiele innych sposobów. Właśnie dlatego coraz więcej z nas decyduje się na zakupy online - te spożywcze. Wystarczy kilka razy kliknąć myszką, zapłacić za zamówienie i czekać na kuriera z transportem, który często jest darmowy lub za symboliczną cenę.

Jak to szczególnie w przypadku sklepów online bywa, możemy liczyć na różne kody rabatowe, które wystarczy wpisać podczas składania zamówienia.

Kody rabatowe do Frisco

Oto kilka przydatnych kodów, których możecie użyć podczas składania zamówienia w sklepie Frisco:

  • zniżka 15% na produkty z kategorii kasza: GDQD8JU9QSTU (ważny do 4.07)
  • darmowa dostawa przy zamówieniu za 150zł: MBGPD4GJ4KC3 (ważny do 4.07)
  • -15% na płyny do naczyń: QTG2A4Z4NEKX (ważny do 1.07)
  • -15% na mydła w kostce: J2XEQSSHY3FC (ważny do 2.07)
  • -15% na kategorię chipsy: T9GD5G3ZFT2W (ważny do 2.07)
  • -15% na kategorię sery żółte: U6F9ZYMCTWZ6 (ważny do 2.07)

Jeśli nie wiecie, jak wykorzystać kupon, to po prostu wystarczy wpisać go w pole kod rabatowy podczas składania zamówienia. Wtedy zniżka zostanie naliczona, a my będziemy mogli zapłacić mniej! W ten sposób zaoszczędzimy nie tylko sporo czasu, bo zamiast szykować się na wyprawę do sklepu, po prostu w kilka minut zaznaczamy produkty, które chcemy kupić, ale również pieniędzy - wykorzystując dostępne zniżki.

Szukacie innych spożywczych promocji? Sprawdźcie tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close