logo

Fotoksiążki: darmowy program do tworzenia i kupony rabatowe

08wrz 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Tradycyjne, banalne prezenty odchodzą już w niepamięć. Przygotowując upominek dla bliskiej nam osoby zależy nam szczególnie na tym, żeby zaskoczyć ją pomysłowością i podarować coś naprawdę wyjątkowego. A najlepsze prezenty to te dane od serca, jak fotoksiążka.

Reklama

Własnoręcznie wykonane upominki, w których przygotowanie wkładamy wysiłek i serce, najbardziej cieszą obdarowywaną osobę, ale nie wszyscy mają taki zmysł i zdolności manualne, żeby przygotować samodzielnie prezent. I tutaj być może Was zaskoczymy. Wiemy, jak możecie sprawić komuś ogromną przyjemność, zachować Wasze wspólne wspomnienia, a na dodatek podarować personalizowany upominek, którego nie znajdziecie na sklepowej półce :-) W ostatnich latach na popularności zyskują gadżety, które można zamówić z własną grafiką czy zdjęciem i w ten sposób podarować wyjątkowy upominek, który nie będzie kolejnym nietrafionym w gust prezentem. Personalizowane upominki mają to do siebie, że ich znaczenie mogą odczytać tylko wtajemniczone osoby. I to jest w nich najpiękniejsze! Dzisiaj mamy dla Was prosty instruktaż, dzięki któremu nawet bez zdolności manualnych i znajomości programów graficznych, przygotujecie własną fotoksiążę. A to nie wszystko! Nie obejdzie się także bez kodów rabatowych.

Zaprojektuj własną fotoksiążkę!

Darmowy program do tworzenia fotoksiążki

Nie musicie znać profesjonalnych programów używanych przez grafików czy wydawnictwa żeby zaprojektować własną fotoksiążkę. Nie musicie też mieć zdolności manualnych :-) Wystarczy tylko urządzenie z dostępem do Internetu i zdjęcia. Teraz na stronie Cewe znajdziecie darmowy program do tworzenia fotoksiążek, który możecie bezpłatnie pobrać na swoje urządzenie i zaprojektować jedyny w swoim rodzaju prezent - fotoksiążkę złożoną z Waszych wspomnień. Bez obaw - program ten jest polecany przez redakcję PC Format i inne firmy z branży, macie więc pewność, że razem z programem nie pobierzecie żadnego wirusa i niechcianych plików.

Darmowy program do tworzenia fotoksiążek możecie pobrać na systemy:

  • Windows
  • Macintosh
  • Linux
  • Android

oraz na swojego iPad'a czy iPhone'a. Wystraczy, że wybierzecie swój typ oprogramowania lub urządzenia i klikniecie w przycisk "pobierz oprogramowanie". Co dalej?

Darmowy program do tworzenia fotoksiążki

Postępujecie dokładnie tak samo, jak przy pobieraniu każdego innego programu. Po zapisaniu standardowo uruchamiacie instalator, a później stosujecie się do informacji, które pojawią się Wam na ekranie. Program od A do Z poprowadzi Was przez cały proces, a później będziecie mogli już tylko wgrać zdjęcia, ustawić ich konfigurację, wielkość, orientację i inne parametry oraz złożyć zamówienie na fotoksiążkę. Do tego natomiast mogą Wam się przydać kupony rabatowe :-)

Kupony rabatowe na fotoksiążki i fotogadżety

Fotojoker kupony rabatowe na fotoksiążki

Teraz możecie skorzystać z kuponów rabatowych na personalizowane prezenty w Fotojokerze, gdzie przy każdym zamówieniu możecie oszczędzić nawet 100 zł! W zależności od kwoty Waszego zamówienia, z kodami rabatowymi uzyskacie kupon prezentowy o określonej zniżce:

  • zamówienia od 50 zł - kupon prezentowy w wysokości 5 zł po wpisaniu kodu: RAB5PLN
  • zamówienia od 70 zł - kupon prezentowy w wysokości 10 zł po wpisaniu kodu: RAB11PLN
  • zamówienia od 100 zł - kupon prezentowy w wysokości 20 zł po wpisaniu kodu: RAB22PLN
  • zamówienia od 250 zł - kupon prezentowy w wysokości 50 zł po wpisaniu kodu: RAB55PLN
  • zamówienia od 500 zł - kupon prezentowy w wysokości 100 zł po wpisaniu kodu: RAB111PLN

Jak zrealizujecie kupon? Wystarczy, że zaprojektujecie wybrany produkt w darmowym programie Fotojokera lub online i podczas składania zamówienia wpiszecie wybrany kod rabatowy odpowiadający wartości Waszego zamówienia. Oferta jest ważna jeszcze do końca tego roku (31.12.2017), macie więc duuuuużo czasu, żeby skorzystać z kuponów promocyjnych :-) I z pewnością jeszcze więcej okazji na zamawianie wyjątkowych prezentów!

A gdzie jeszcze z nich skorzystacie? Mamy dla Was spis rabatów, dzięki którym sprawicie bliskiej osobie niezapomniany upominek.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close