logo

FlixBus: podróże autobusem już od 1 zł!

22mar 2018

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Często podróżujesz po Polsce i Europie? Planujesz właśnie wycieczkę i szukasz taniego transportu? W FlixBus bilety na przejazd autobusem kupisz już nawet za 1 zł!

Reklama

FlixBus i PolskiBus razem

Obiła Wam się o uszy nazwa PolskiBus? A może nie raz korzystaliście z oferty tego przewoźnika i za bezcen kupowaliście przejazdy autokarowe na wybranych trasach? Jakiś czas temu PolskiBus rozpoczął ścisłą współpracę z niemieckim przewoźnikiem FlixBus. Na stronie PolskiBus możecie kupić bilety także na FlixBusa i odwrotnie, a w podróż może Was zabrać nie tylko czerwony, ale również zielony autokar :-) 

FlixBus bilety od 0,99 złŹródło: https://www.facebook.com/PolskiBus

Michał Leman - dyrektor zarządzający FlixBus w Polsce - twierdzi, że zintegrowanie PolskiegoBusa i FlixBusa stworzy "najatrakcyjniejszą ofertę na rynku dla polskich pasażerów". A na czym polega ta integracja? Przede wszystkim, połączenia autokarowe zostaną rozbudowane o trasy międzynarodowe. Już teraz FlixBus dociera do niemalże całej Europy - teraz także Polacy będą mogli korzystać z tej oferty! A co z cenami? Czy będą one dostosowane do polskich standardów i promocji, jakie oferował wcześniej PolskiBus? Okazuje się, że tak! Bilety na FlixBus kupicie już od 0,99 zł!

Podróżuj za złotówkę!

Jeżeli planujecie wycieczkę, wyjazd do rodziny, chcecie zwiedzić jedną z europejskich stolic - na stronie FlixBus kupicie bilety autokarowe na wybranych trasach nawet za 1 zł!

FlixBus bilety od 0,99 zł

Za symboliczną złotówkę pojedziecie z Katowic do Wiednia lub z Warszawy do Bratysławy w wybranych terminach - promocja na te kierunki jest ważna do 26 marca. Jeżeli odpowiednio wcześniej zaplanujecie swoją podróż, naprawdę sporo będziecie mogli na niej oszczędzić. Nawet jeśli nie uda Wam się kupić biletu za 1 zł, to i tak ceny przejazdów są bardzo atrakcyjne i kosztują niewiele w porównaniu do pociągu czy samolotu.

Za przykładowy przejazd z Krakowa do pięknej Pragi, w sam raz na weekend (odjazd w piątek 6 kwietnia o godz. 15:54), zapłacicie tylko 45 zł!

FlixBus bilety od 0,99 zł

Standardowe ceny biletów FlixBus zaczynają się od 19 zł, ale co jakiś czas na stronie pojawiają się promocje za złotówkę i inne kupony rabatowe, z którymi oszczędzicie jeszcze więcej na swoich przejazdach!

Gdzie pojedziecie z FlixBusem?

Każdego dnia FlixBus oferuje 250 000 połączeń do 1 400 miejsc w 27 krajach Europy. Podróżować możecie nie tylko z Polski i do Polski, ale również z innych krajów w całej Europie. Madryt? Paryż? Rzym? Wszędzie tam pojedziecie z FlixBusem! :-) W dzień i w nocy, w krótką podróż i na długi dystans - FlixBus oferuje różne oferty przejazdów już od 19 zł, a w promocji nawet od złotówki dzięki kuponom rabatowym! Pełen rozkład i wszystkie przystanki sprawdzicie na stronie FlixBus.

Przed nami Wielkanoc, długi weekend majowy i inne okazje do podróżowania do rodziny czy na wycieczki. Dlatego właśnie FlixBus może Wam się przydać :-) Mamy jednak jeszcze więcej zniżek na przejazdy (i nie tylko) dla podróżujących!

Źródło zdjęcia głównego: https://www.flixbus.pl/

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close