logo

Finał Ligi Mistrzów: wygraj bilet w jednym z konkursów!

29mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Marzy Ci się kibicowanie na finale Ligi Mistrzów? Jeśli nie masz biletu, to spróbuj swoich sił w jednym z konkursów, a może Ci się poszczęści!

Reklama

Piłka nożna przyciąga i angażuje tłumy! Takie wydarzenia jak UEFA Champions League są wyjątkowe dla wszystkich fanów tego sportu i każdy chciałby móc kibicować na żywo, przebywając na trybunie i spoglądając na swoich ulubionych piłkarzy walczących zaciekle o bramki na boisku. Niestety bilety nie dość, że szalenie drogie, to oprócz tego trudno dostępne. Na szczęście możemy je wygrać w kilku konkursach! Do dzieła!

Wygraj bilety

1. Lay's Strong

Jeśli chcesz wygrać bilet dla siebie i 5 najlepszych kumpli, a następnie pojechać całą paczką na finał UEFA, to wystarczy, że kupicie opakowanie chipsów Lay's Strong i zrobicie sobie z nią zdjęcie. Następnie należy odpowiedzieć na pytanie: Jak powinno wyglądać prawdziwe męskie spotkanie?
Odpowiedź wraz ze zdjęciem należy umieścić na stronie konkursowej do 17 kwietnia 2016 roku.

Wygrana to oczywiście nie tylko bilet wstępu, ale również prezlot i zakwaterowanie w hotelu. Tutaj znajdziecie regulamin, a tu przejdziecie do strony konkursu.

2. Heineken w TESCO

W tym konkursie do wygrania jest nieco więcej! Co należy zrobić? Wystarczy, że kupicie 4 piwa Heineken (dowolnie butelki lub puszki) i zachowanie dowód zakupu. Następnie należy zarejestrować paragon na stronie loterii lub wysłać SMS pod numer 70908 (0,62zł brutto) wpisując: GRAJ.nr paragonu. Na przesłanie zgłoszenia macie czas do 27 kwietnia 2016 roku, a do wygrania jest:

  • wyjazd do Mediolanu na Finał UEFA Champions Leagues + wyjazd dla dwóch osób do Amsterdamu na spotkanie z Ruud Van Nistelrooy
  • 4x konsola Playstation 4
  • 30x 5l beczka keg piwa Heineken

Regulamin znajdziecie tutaj, zaś stronę konkursową pod tym adresem. Oczywiście dotyczy tylko osób pełnoletnich.

3. Kibicuj z Warką

Aby wygrać należy kupić w Biedronce dwa czteropaki piwa Warka Jasne Pełne (550ml) i zachować dowód zakupu. Następnie zarejestrować się na stronie loterii lub wysyłając SMS pod numer 70908 (0,62zł) - Bilet.nr paragonu.

Co możemy wygrać?

  • 3x bilet dla dwóch osób na półfinał UEFA Europa Legues
  • 100x piłka UEFA Europa League
  • 1500x czteropak piwa Warka Jasne Pełne

Regulamin oraz strona konkursu.

Już szykujecie się na sportowe emocje?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close