logo

Film w herbacie, czyli darmowe seanse od Loyda

15wrz 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Od sierpnia możemy kupić herbatę Loyd w promocyjnych opakowaniach, wewnątrz których znajduje się kod umożliwiający bezpłatnie obejrzenie filmu w serwisie VOD.

Jesień nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią coraz chłodniejsze dni. Znów zaczniemy częściej sięgać po rozgrzewające napoje, np. herbaty. Loyd doskonale wyczuł ten moment i właśnie teraz oferuje ciekawą promocję, która spodoba się zwłaszcza kinomanom, którzy doceniają uroki oglądania filmów w domowym zaciszu. Zasady akcji są bardzo proste: wystarczy zakupić promocyjne opakowanie herbat Loyd i dotrzeć do kartonika z kodem, znajdującego się wewnątrz każdego oznaczonego opakowania. Następnie w należy zarejestrować się na stronie www.strefavod.pl/loyd, wypełniając poniższe pola. Tutaj także trzeba wpisać kod, który znajdziemy w herbacie.

Sami wybieramy, jaki film chcemy obejrzeć. W bazie jest ponad 500 filmów, zarówno polskich, jak i zagranicznych, a wśród nich takie tytuły jak Nine - Dziewięć, Obcy, Obława, Obywatel Milk, Ściagni, Sen Kasandry, 33 sceny z życia, Atlantic Rim i wiele, wiele innych. Wybrany przez nas tytuł możemy oglądać wielokrotnie, bowiem po pierwszym odtworzeniu film jest dla nas dostępny przez kolejne 48 godzin. Możesz oglądać tyle filmów, ile masz kodów z opakowań - jedno opakowanie to jeden darmowy film w usłudze Video On Demand.

Dodatkowo, producent herbaty Loyd proponuje swoim klientom zabawę w recenzentów - wystarczy napisać recenzję z obejrzanego przez siebie w ramach promocji filmu i wysłać go na adres pomoc-techniczna@mokate.com.pl. Co miesiąc, do 15. dnia każdego miesiąca, do czerwca 2015 roku zespół Loyd'a wybierze najciekawszą recenzję, którą opublikuje na swoich stronach internetowych oraz profilu Fb. Jej autor zostanie nagrodzony kodem uprawniającym do obejrzenia kolejnego filmu.

Jeżeli oglądanie filmów to Twój sposób na relaks, zobacz także inne promocje, które mogą Cię zainteresować.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close