logo

Fidget spinner - gdzie kupicie w promocji?

29cze 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Obrotowe zabawki fidget spinner bardzo szybko zyskały popularność i zawitały do wielu polskich domów. Zdaniem pomysłodawców mają one pomagać się odstresować i wyciszyć. Postanowiliśmy dowiedzieć się o nich czegoś więcej i wyszkuać dla Was atrakcyjne promocje.

Reklama

Fidget spinner - co to takiego?

Fidget spinner to antystresowy gadżet zręcznościowy w nietypowym kształcie, przez niektórych nazywany jojo XXI wieku, który można wprawić w ruch. Dzięki łożyskom zabawka ta może się kręcić przez długi czas i z jej pomocą można wykonywać rozmaite sztuczki, które podbijają już sieć. 

Fidget spinner

Po raz pierwszy nazwę "fidget spinner" można było usłyszeć w latach 90. Twórcą tej zabawki była Catherine Hettinger, która chciała pomóc dzieciom z ADHD i autyzmem. Jak się okazało, dopiero po latach fidget spinner zyskał na popularności i na jego punkcie oszalały amerykańskie dzieci.

W internecie natknęliśmy się na bardzo skrajne opinie na temat tej zabawki - od bardzo pozytywnych, zachwalających pozytywny wpływ gadżetu na zachowanie dziecka, aż po takie, w których fidget spinner nazywany jest "szatańską zabawka". Nie znamy jednak naukowych badań, które potwierdzałyby lub wykluczały antystresowe działanie tej zabawki, dlatego sami musicie podjąć decyzję czy zdecydujecie się kupić ją swojemu dziecku (lub sobie samemu) czy też nie. My możemy Wam za to podpowiedzieć, gdzie znajdziecie fidget spinner w promocyjnej cenie.

Kup go taniej!

Najtańszy fidget spinner kosztuje już nawet kilka, kilkadziesiąt złotych i bez kłopotu kupicie go w znanych sklepach z zabawkami. Do wyboru macie mnóstwo wariantów i wersji kolorystycznych, od takich zakończonych na okrągło po bardziej szpiczaste, które naszym zdaniem mogą być mniej bezpieczne, szczególnie dla młodszych dzieci. W jakich sklepach znajdziecie promocje?

1. Smyk - rabaty na wybrane modele

Smyk fidget spinner promocja

2. 4gift - fidget spinner 10 zł taniej

Fidget Spinner 4gift promocja

3. Tomtop - 38% rabatu na fidget spinner z kodem: SPINNER2 (ważny do 30.06)

Fidget spinner promocja

4. Light In The Box - zniżki na wybrane fidget spinner

Fidget spinner promocja

Sami widzicie, że promocji na fidget spinner nie brakuje. Wiemy także, w jakim sklepie dostaniecie go w prezencie! Wystarczy, że do 30.06 włącznie złożycie zamówienie na stronie Ravelo.pl za minimum 79 zł, a fidget spinner wskoczy do Waszego koszyka całkowicie bezpłatnie. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wokół tej zabawki skupia się wiele kontrowersji. Jeśli dojdziecie do wniosku, że nie checie jej kupować swojemu dziecku, możecie postawić na bardziej tradycyjne gadżety, które zajmą czas najmłodszych. Na nie także znaleźliśmy promocje!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close